Dnevna štampa Marketing Redakcija Kontakt
Ujdurma umišljenog oca nacije * Osam godina nepoznati nalogodavci Duškovog ubistva * Džip pokušao da probije blokadu * Daka hoće Boksite,KAP i Duvanski * Ujdurma umišljenog oca nacije * Mila terete za deportacije * Svi su znali da će se zločin desiti
ISSN 1800-6299
  Izdanje: 04-05-2012

Porudzbenica
Rubrike

Današnji broj
Vijest dana
Srbija
Sport
Regioni
Povodi
Politika
Podgoricom
Periskop
Kultura
Hronika
Feljton
Ekonomija
Drustvo

Pogledajte

Strip Dana

Strip

Riječ Dana
Sju Kej Braun, ambasadorka SAD u Crnoj Gori :
Činjenica da motivi i naručioci koji stoje iza mnogih napada na novinare i njihovu imovinu nijesu riješeni stvara atmosferu nesigurnosti.

Vic Dana :)

N/A


Recept Dana





Arhiva
Dan:
Mjesec:
God:

Razno
Uclani se

Ekonomija - datum: 2012-06-22 VLADA ODOBRILA PRODAJU ZEMLJIŠTA U ZALEĐU KRALJIČINE PLAŽE Najozbiljniji kupac Rus Priprema tendera za prodaju zaleđa Kraljičine plaže, koja se nalazi na granici opština Bar i Budva, privodi se kraju. Prema nezvaničnim saznanjima, tender bi trebalo da bude objavljen do kraja mjeseca, a od Vlade se ovih dana očekuje i formalna saglasnost. Prema tim informacijama, najozbiljniji kupac ove atraktivne lokacije, do koje se može doći samo sa mora, je ruski državljanin koji je spreman da uloži velika sredstva, i čije se ime drži u tajnosti. Prodajom ovog zemljišta opštine Bar i Budva spasile bi ovogodšnji budžet.
Ministar turizma Predrag Sekulić je, prilikom nedavne posjete Baru, izjavio da će insistirati da ovu lokaciju dobije kvalitetan investitor koji se ranije dokazao u tim poslovima.
– Želimo da dobijemo dobar hotelski brend i da na pravi način valorizujemo biser ovog dijela Jadrana – naglasio je Sekulić.
Gradonačelnik Bara Žarko Pavićević najavio je da će kriterijumi tendera biti strogi, te da očekuje da će sa dobrim garancijama obezbijediti da u naredne tri do četiri godine prostor bude priveden namjeni.
Vlada je juče dala saglasnost da opština Bar raspiše tender za 188 779 kvadrata zemljišta na parceli u Mišićima, a opštini Budva da oglasi prodaju skoro 235 hiljada kvadrata u Buljarici, za gradnju ovog hotelskog kompleksa.
D.S.
Objavi na
[komentar na tekst]  [pregled komentara(0)]



Najčitanije danas

Transkripti razgovora Vrha DPS-a - Snimak objavljen 09.05.2013 - Snimak objavljen 05.04.2013 - Snimak objavljen 04.04.2013 - Snimak objavljen 01.04.2013 - Snimak objavljen 05.03.2013 - Snimak objavljen 28.02.2013 - Snimak objavljen 27.02.2013 - Snimak objavljen 21.02.2013 - Snimak objavljen 17.02.2013 - Snimak objavljen 16.02.2013 DAN - dodaci

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Karikatura DAN-a
Karikatura
Pogledaj sve karikature >>>

Najčitanije - 7 dana


 

Prognoza dana

 



 

Developed by Beli&Boris - (c) 2005 "Dan"