Nema zastare za Milovu ekipu * Podržite mene i srušićemo DPS * Katnić traži pritvor za Mandića * Jelić ne prijavljuje da ima firmu * Nema zastare za Milovu ekipu * Nije strašno * Djeca ćute o nasrtajima sajber nasilnika

- Ja sam skoro posadila cvijeće...
- Gospođo, tražili ste vatrogasnu službu!?
- Da jesam, to je vrlo skupo, egzotično cvijeće...
- Gospođo, tražili ste i dobili ste vatrogasnu službu a ne cvjećaru! Recite kako vam možemo pomoći ili spustite slušalicu i smjesta nam oslobodite vezu!!!
- Ma dobro de, šta me odmah napadate, komšiji gori kuća, pa kad budete gasili požar pazite mi na cvijeće...
Ako posle tri mjeseca teretane ne vidite rezultate, pređite na fotošop.
Čujem da ti se sestra udala za boksera. Kako izgleda?
Nemam pojma! Posle svakog meča je drugačiji.

Sport - datum: 2018-03-07 LIGA ŠAMPIONA – SINOĆ ODIGRANA DVA REVANŠA OSMINE FINALA
Perfektni „Kralj”, rutinski Liverpul
Prvi četvrtfinalisti Lige šampiona za sezonu 2017/18. su aktuelni prvak Evrope, Real iz Madrida i Liverpul.
Oba sinoćnja okršaja počela su minutom ćutanja u čast iznenada preminulog kapitena Fiorentine, Davidea Astorija. U dugo čekanom sudaru godine na „Parku prinčeva” između Pari Sen Žermena i madridskog Reala, gosti su donijeli prednost od dva gola iz prvog duela, a trener Parižana, Unai Emeri nije mogao da računa na prvu zvijezdu, Brazilca Nejmara ali je ipak izveo snažnu postavu. S druge strane, Zinedin Zidan je bio primoran da na teren pošalje tim bez Modrića i Krosa. Meč je počeo u nevjerovatnom ritmu u kojem je domaćin dominirao, ali su i Madriđani djelovali opasno kada su kretali u napad. Prvu veliku priliku imali su Španci i to nakon kornera Asensija, kada je blokiran Ramos. Nije domaćin stvorio pravu šansu, a prvi šut ka golu rivala zabilježio je tek u 26.minutu i njihovi napadi su se završavali uglavnom na ivici šesnaesterca. U samom finišu Benzema i Areola su bili „oči u oči”, ali je čuvar mreže „svetaca” pobijedio. Jedinu priliku za Francuze imao je Alveš u finišu prvog dijela, koje je pripalo gostima. Na početku nastavka prvi je zaprijetio Kristijano Ronaldo, koji je u 55.minutu nakon nebeskog skoka završio sjajnu akciju Asensija po lijevom krilu. Portugalci je ovo bio 12 pogodak u ovogodišnjoj LŠ, u osam odigranih utakmica. Parižani su potom krenuli agresivnije, jer nisu imali šta da izgube, ali je „kraljevski klub” bio veoma disciplinovan i dobio taktičku bitku. A onda je u 66.minutu Verati napravio glupost, dobio drugi žuti karton i morao ranije na tuširanje. Već tada je bilo jasno ko ide u četvrfinale elitnog takmičenja. Asensio je potom pogodio stativu, a u sledećem napadu Kavani je domaćinu vratio nadu. Benzema je u 75. opet bio „oči u oči” sa Areolom, ali francuski napadač nije imao svoju noć. Tačku na „i” uz mnogo sreće stavio je Kasemiro, desetak minuta prije kraja. I Bejl je potom pogodio stativu.
U drugom sinoćnjem revanšu nije bilo neizvjesnosti, pošto je već sve riješeno u prvom duelu na „Dragau”, kada je Liverpul deklasirao Porto (5:0), pa je strateg „redsa” Jirgen Klop očekivano izveo kombinovani sastav. Okršaj na „Enfild roudu” je trebalo da bude samo formalnost za domaćina, kojeg u subotu čeka premijerligaški derbi na „Old Trafordu” protiv najvećeg rivala, Mančester junajteda. Ispitivanje snaga trajalo je 20-tak minuta, a onda je Mane poslije jedna dobre akcije „redsa” šutirao preko prečke. Do kraja prvog poluvremena se igralo u mirnom ritmu, bez prevelike želje da se ugrozi protivnička mreža. U 31.minutu Mane je pogodio stativu i to je bilo sve vrijedno pomena u prvom dijelu, koji je donio pravu „uspavanku”. Slična slika i u nastavku i može se reći da je ovo bila utakmica za zaborav, bez golova. Neobična za jedan meč prestižnog UEFA takmičenja.
Večeras (20.45) su na programu još dva revanša osmine finala. Mančester siti čeka Bazel, a Totenhem na „Vembliju” torinski Juventus. R. Papić

Akteri
●Liverpul – Porto 0:0 – prvi meč:5:0
Stadion: „Enfild roud” u Liverpulu. Sudija: Feliks Cvajer (Njemačka). Žuti kartoni: Henderson (Liverpul) – Andre, Dalot (Porto).
LIVERPUL: Karius, Moreno, Lovren, Matip, Gomez, Milner, Henderson, Džan (od 80. Klavan), Lalana, Firmino (od 62. Ings), Mane (od 74. Salah).
PORTO: Kasiljas, Dalot, Rejes, Felipe, M. Pereira, Andre (od 62. Serhio Oliveira), Korona, Kosta, Tores, Varis (od 68. R. Pereira), Abubakar (od 80. Pasiensia).

●PSŽ – Real M. 1:2 (0:0) – prvi meč: 1:3
Stadion: „Park prinčeva” u Parizu. Sudija: Feliks Brih (Njemačka). Strelci: Kavani 71 - K.Ronaldo 51, Kasemiro 80. Žuti kartoni: Verati, Kavani (PSŽ) – Kovačić, S. Ramos (Real). Crveni karton: Verati (PSŽ) u 66.
PSŽ: Areola, Beršičše, Markinjoš, T. Silva, Alveš, Rabio, Mota (od 59. Pastore), Verati, Di Maria (od 76. Draksler), Kavani, Mbape (od 85. Diara).
REAL: Navas, Marselo, Varane, S. Ramos, Karvahal, Kovačić (od 72. Kros), Kasemiro, Lukas Vaskez, Asensio (od 82. Isko), Benzema (od 76. Bejl), K. Ronaldo.