Dnevna štampa Marketing Redakcija Kontakt
Kuljači 128.000 za smještaj policajaca * Oluja obarala drveće i lomila plastenike * Rajković: Sa dijelom DPS-a o promjenama - Joković: O tome nema priče * DPS sve učinio da ne budemo vlast u Tuzima * Tramp nas nije interesovao * Mali Perica i bradata učiteljica * Ukinuti praznici
ISSN 1800-6299
  Izdanje: 18-07-2018

Porudzbenica
Rubrike
Pogledajte

Strip Dana

Strip

Riječ Dana
LI MANČANG, ambasador Kine u Beogradu:
Za Peking je Kosovo Srbija i tako će ostati.

Vic Dana :)

Dolazi tip u kafanu i naručuje 3 rakije...
I tako danima...
Pita ga konobar:
- Izvini a zašto stalno 3?
- Imam brata jednog u Australijii, drugog u Americi i dogovorili smo se kad pijemo da pijemo svako za svakog.
Posle mjesec dana dolazi i taman da konobar sipa 3, a on traži 2...
Pita konobar:
- Izvinite da nije neki problem sa braćom kad naručujete samo dvije?
Ma jok... Sve je ok nego sam ja prestao da pijem.

Šta kaže Kinez kada vidi da nema hrane u frižideru?
- Ni kučeta, ni mačeta.
Došao Bosanac u prodavnicu i pita:
- Koliko je ova krema za sunčanje?
Kaže prodavačica: 20 maraka!
- Daj mi onda tri jogurta!







Arhiva
Dan:
Mjesec:
God:

Razno
Uclani se

   
Podgoricom - datum: 2018-07-17 TEZGE UZ MAGISTRALU
Vitaminski put atrakcija Zete
Tezge prepune voća i povrća Vitaminski put atrakcija Zete
Prodavaca voća i povrća uz magistralu je čini se isto kao i prethodnih godina ali vlasnici nijesu zadovoljni prodajom jer je manje turista. Popularne krajputaške tezge ili „vitaminski put” je jedna od atrakcija Zete.
–Sezona je ove godine katastrofalna i ukoliko se ovako nastavi, robu ćemo samo da bacimo. Krenule su visoke temperature, roba je izložena na suncu pa brzo kalira. Dnevno prođe mnogo automobila ali se rijetki zaustave –kažu prodavci.
U ponudi su, kako pričaju, samo domaći proizvodi. Kilogram paradjza može se kupiti za 80 centi, patlidžana od 0,60 do 0,80 eura koliko je potrebno izdvojiti i za kilogram tikvica. Crmnički luk može se pazariti za euro, dok je krastavac 40 centi jeftiniji pa se može kupiti za 60 centi po kilogramu. Džak paprika od pet kilograma je dva eura.
Kilogram domaćih jabuka košta euro, kruška je od euro i po do dva, koliko se može kupiti i kilogram nektarina ili breskve. Lubenica se može kupiti od 0,25 do 0,30 eura, a kilogram grožđa od 1,80 do dva eura.
N.S.

Komentari

Komentari se objavljuju sa zadrškom.

Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijedjanje i klevetanje. Nedozvoljen sadržaj neće biti objavljen.

Prijavite neprikladan komentar našem MODERATORU.

Ukoliko smatrate da se u ovom članku krši Kodeks novinara, prijavite našem Ombudsmanu.

Predaja pomena on-line

Najčitanije danas

INFO

Zaštitnika prava čitalaca Dan-a

OMBUDSMAN

kontakt:

ombudsman@dan.co.me

fax:

+382 20 481 505

Pogledajte POSLOVNIK

Pratite rad OMBUDSMANA

Pogledajte IZVJEŠTAJE

Karikatura DAN-a
Karikatura
Pogledaj sve karikature >>>

Najčitanije - 7 dana


 

Prognoza dana

 



 

Developed by Beli&Boris - (c) 2005 "Dan"