Porudzbenica
Riječ
Dana |
Slobodan Pavlović, bivši oficir Vojske Jugoslavije:
– Bili smo prvi da branimo državu od neprijatelja, a sada nas država izbacuje iz kuće.
|
Vic
Dana :) |
Bili Francuz, Njemac i Srbin na nekoj zgradi i hvale se ko ima bolje cipele:
- Mi imamo cipele u kojima skočiš sa zgrade, pukne đon od 10 cm i ti ostaneš živ - kaže Francuz.
- Mi imamo cipele u kojima skočiš sa petog sprata, pukne đon od 15 cm, a tebi se polome noge - kaže Njemac.
- Imamo mi cokule: đon 2 cm, ti pukneš i sav se izlomiš, a one ostale čitave - kaže Srbin.
|

|
|
|
|
Sport - datum: 2019-05-24
ODIGRAN TRADICIONALNI TURNIR U MALOM FUDBALU,,MAJSKI SUSRETI''
Finalisti turnira
Lozna pobjednik
Lozna – Kafe bar Klik 3:0
Stadion malih sportova OŠ,,Braća Ribar'. Gledalaca: 200. Strijelci: Ljuca, Gurešić i Šahman.
LOZNA: Hajdarpašić, I. Ćorović, Gurešić, Ljuca, Ignjatović, A. Ćorović, Palević, F. Ćorović, Šahman.
KAFE BAR KLIK: Joksimović, Nikolić, Idrizović, Merdović, Ramović, Krgović, Poljak, Vojinović.
Trijumfom ekipe Lozna, u Zatonu kod Bijelog Polja, završen je turnir u malom fudbalu „Majski susreti Zaton 2019”. U finalu, Lozna je sa 3:0 savladala Kafe bar Klik, dok je u duelu za treće mjesto Vojska Crne Gore slavila je protiv Županovca 4:1. Za najboljeg igrača je proglašen Alen Poljak, član pobjedničke ekipe, a za golmana Luka Živković iz Županovca.
Loptu sa kojom se igralo unijeli bajkeri moto kluba,,Sokolovi' iz Berana, a organizator uručio posthumnu plaketu porodici Bajčetić, za doprinos i učešće na ovoj manifestaciji rano stradalog reprezentativca Marka Bajčetića. Specijalnu plaketu za doprinos medijskoj promociji turnira dobio je Milovan Novović, novinar „Dana”.
Komentari
Komentari se objavljuju sa zadrškom.
Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijedjanje i klevetanje. Nedozvoljen sadržaj neće biti objavljen. Prijavite neprikladan komentar našem
MODERATORU.
Ukoliko smatrate da se u ovom članku krši Kodeks novinara, prijavite našem
Ombudsmanu.
|
Karikatura DAN-a
Pogledaj sve karikature >>>
|