Porudzbenica
Riječ
Dana |
DRITAN ABAZOVIĆ, LIDER GRAĐANSKOG POKRETA URA :
Apsolutno niko nema pravo
da interese svoje partije
stavi ispred Crne Gore.
|
Vic
Dana :) |
Svađaju se Mujo i komšinica. Kaže komšinica:
• Da ste kojim slučajem moj muž, sipala bih vam otrov za pacove u piće!
• A da ste vi kojim slučajem moja žena, ja bih ga i popio!
Dođe Mujo na pijacu i pita koliko su jabuke.
- Što više kupiš jeftinije- kaže trgovac.
- Tovari dok ne bude besplatno - reče Mujo.
Dolazi muž kući i vidi ženu kako se pakuje.
- Gdje ćeš?
- Idem u Las Vegas.
- ???
- Saznala sam da tamo mogu da dobijem $400 za ono što tebi dajem džabe.
Na to i muž poče da se pakuje.
- Gdje ćeš ti?
- U Las Vegas.
- ???
- Baš da vidim kako ćeš da živiš od $800 godišnje.
|

|
|
|
|
Hronika - datum: 2020-01-19
ZAKAZANO SUĐENJE DEJANU ŠARCU ZBOG SAOBRAĆAJKE U KOJOJ JE NASTRADALA VALENTINA GAZDIĆ
Mjesto nesreće
Optužen da je vozio pod dejstvom kokaina
Šarac je vozio brzinom od najmanje 109,98 kilometara na čas, a koja je dvostruko veća od ograničenja brzine za naseljeno mjesto do 50 kilometara na čas
Nakon što je potvrđena optužnica Dejanu Šarcu (24), koji je 9. juna prošle godine kod tržnog centra Gintaš izazvao saobraćajnu nesreću u kojoj je poginula Podgoričanka Valentina Gazdić (29), sudija Višeg suda Vladimir Novović zakazao je početak suđenja za 7. februar.
Šarac će se pred sudom naći zbog izvršenja krivičnog djela teško djelo protiv bezbjednosti javnog sabraćaja.
Prema optužnici, on je oko 2 sata ujutru, ne pridržavajući se saobraćajnih propisa, vozio „mercedes“ pod dejstvom kokaina, brzinom od najmanje 109,98 km/h a koja je dvostruko veća od ograničenja brzine za naseljeno mjesto do 50 km/h.
Šarac je na raskrsnici Bulevara Save Kovačevića i Ulice 4. jula, prema tvrdnjama tužilaštva, udario u vozilo „polo“ kojim je upravljala Gazdićeva, koja se kretala brzinom od 27 km/h, a od zadobijenih povreda je preminula u Kliničkom centru tri dana kasnije.
Njegova saputnica R.Z. zadobila je laku tjelesnu povredu.
– Pri čemu je okrivljeni u odnosu na osnovno krivično djelo postupao sa eventualnim umišljajem, jer je bio svjestan da tako nepropisnom vožnjom može ugroziti javni saobraćaj i time dovesti u opasnost živote ljudi, pa je na to pristao, dok je u odnosu na težu posledicu – smrt oštećene postupao sa svjesnim nehatom, jer je olako držao da do toga neće doći – navodi se u optužnici.
VJ.D.
Komentari
Komentari se objavljuju sa zadrškom.
Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijedjanje i klevetanje. Nedozvoljen sadržaj neće biti objavljen. Prijavite neprikladan komentar našem
MODERATORU.
Ukoliko smatrate da se u ovom članku krši Kodeks novinara, prijavite našem
Ombudsmanu.
|
Karikatura DAN-a
Pogledaj sve karikature >>>
|