Porudzbenica
Vic
Dana :) |
Dolazi Mujo u kino i kupi jednu kartu za film. Poslije dvije minute, dolazi i kupuje još jednu, i tako nekoliko puta. Prodavač ga pita:
- Pa što će vam toliko karata za isti film?
- Znam ja da je dovoljna jedna, ali onaj na vratima mi svaku podere.
|

|
|
|
|
Sport
MEČEVI NBA PREDSEZONE
Dobre partije
Mirotića i Bjelice
Minesota je poražena od Milvokija, pošto je „potonula” u trećoj dionici (17:35). Bakse su predvodili Majkl Karter-Vilijams sa 16 poena, sedam skokova i pet asistencija, Greg Monro Džunior sa 15 poena i 12 skokova i Kris Midlton sa 17 poena. Na drugoj strani najbolji je bio Šabaz Muhamed sa 18 poena, pet skokova i četiri asistencije, dok je solidan bio Nemanja Bjelica, koji je za 23 i po minuta ubacio osam poena, uz sedam skokova. Čikago je savladao Indijanu, uz dobro izdanje Nikole Mirotića (15 poena i sedam skokova). Oklahoma je nadigrala Jutu, a blistao je Rasel Vestbruk sa 21 poenom, 10 skokova i 10 asistencija. Odlični su bili i Kevin Djurant sa 29 poena za 29 minuta i Serž Ibaka sa 16 poena, pet uhvaćenih lopti i pet blokada. Iznenađenje večeri bila je pobjeda LA Klipersa nad Golden Stejtom od čak 35 poena razlike. Za aktuelne šampione NBA lige nije nastupio Stefan Kari.N.Z.
Čikago - Indijana 103:94
Milvoki - Minesota 106:88
San Antonio - Finiks 84:104
Juta - Oklahoma Siti 102:113
LA Klipers - Golden Stejt 130:95
Komentari
Komentari se objavljuju bez zadrške.
Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijedjanje i klevetanje. Nedozvoljen sadržaj će biti izbrisan u najkraćem roku čim bude primijećen ili prijavljen, a autori spornog komentara rizikuju da budu prijavljeni nadležnim institucijama. Prijavite neprikladan komentar našem
MODERATORU.
Ukoliko smatrate da se u ovom članku krši Kodeks novinara, prijavite našem
Ombudsmanu.
Uslovi korišćenja
Svako neovlašćeno korišćenje sadržaja štampanog i on-line izdanja Dana kažnjivo je i vlasnik prava shodno Zakonu o autorskim i srodnim pravima ima pravo na zaštitu od istog, kao i na naknadu štete prouzrokovane takvim radnjama.
Zabranjeno je svako objavljivanje, modifikovanje, kopiranje, štampanje, reprodukovanje, distribuiranje ili na drugi način javno prikazivanje podataka, tekstova, fotografija i informacija iz naših izdanja, bez pisane saglasnosti Jumedia Mont doo.
MARKETING
loading...
|
Karikatura DAN-a
Pogledaj sve karikature >>>
|