Dođe žena u teretanu i spazi prekrasno građenog nabildovanog tipa i skupi hrabrosti da mu priđe:

– Onda oprostite što sam vas probudila.
– Nema veze, ionako je zvonio telefon.

Sport KOMPLETIRANO 17. KOLO LA LIGE
Ben Jeder spasao Sevilju
Sedamnaesta runda La Lige kompletirana je juče sa tri susreta, a dva su donijela dramu u sudijskoj nadoknadi.
Sevilja je bila na pragu poraza na gostovanju u Leganesu, ali ga je izbjegla zahvljujući Ben Jederu koji je u drugom minutu sudijske nadoknade ostao usamljen u šesnestercu i zatresao mrežu domaćina. Za Andalužane je i bod puna kapa ako se ima u vidu da su cijelo drugo poluvrijeme imali igrača manje na terenu, nakon isključenja Argentinca Franka Vaskeza.
Junak Andalužana bio je Ben Jeder, dok je heroj Valensije bio Kristijan Pićini, koji je u 93. minutu matirao „fenjeraša” Huesku. Gosti nisu imali sreće, iako su bili bolji rival, pa su na kraju surovo kažnjeni.
Veoma važnu pobjedu u borbi za opstanak izvojevao je Rajo Valjekano protiv Levantea. Gusta magla bila je veliki protivnik igračima, a bolje su se snašli domaćini i upisali treću trojku u sezoni. Španski šampionat nastavlja se trećeg januara naredne godine.D.K.

Se­ma­for
Leganes – Sevilja 1:1 (1:0) (Vesga 5 – Ben Jeder 90+2), Valensija – Hueska 2:1 (1:0) (Pareho 25, Pićini 90+3 – Kućo 72 penal), Rajo Valjekano – Levante 2:1 (1:0) (Tono 23 autogol, De Tomas 67 – Ročina 60).