Ivanović od Duška naplaćuje 204.000, a Baća Radović milion * Ostao u partiji a napustio klub DPS-a * SDP dolazi na sjednicu * Zatvorenik izboden nožem dok je igrao fudbala * Izbor viceguvernerke prst u oko pravosuđu * Radnici Čistoće konkurišu za 96 stanova * Ne dozvoliti plač „Gorskih očiju”

ASK i njen direktor Sreten Radonjić nastavljaju da krše zakone u pokušaju da zaštite lik i djelo šefa DPS-a.

A ona kaže:
- Da sjednem, baš sam umorna.
Ušao policajac u autobus, kad unutra putnici se drže za ručke na krovu. On će njima:
- Pustite ljudi, mogu ja to sam držati!

Sport - datum: 2019-03-31 GRBALJ I SUTJESKA U RADANOVIĆA ODIGRALI BEZ GOLOVA Mreže ostale netaknute
Nakon remija protiv Budućnosti u prošlom kolu, fudbaleri Grblja osvojili su bod i protiv još jednog favorita. „Trikolori” su u duelu sa liderom, Sutjeskom, odigrali bez golova i samim tim ostali u sredini tabele.
– Rezultat je realan. Dobro smo spremili utakmicu, u prvom poluvremenu smo bili bolji, u drugom dijelu Sutjeska je izvršila pritisak ali smo uspjeli da se odbranimo – istakao je Petar Gušić, pomoćni trener Grblja.
Već na samom startu utakmice, u prvom minutu, Grbljani su imali priliku. Miloš Džugurdić je pobjegao odbrani Sutjeske i sa desetak metara šutirao, ali je golman Vladan Giljen odličnom interevncijom skrenuo loptu u korner. Nakon udarca iz ugla, vidjeli smo još jednu za domaćina, ali je udarac Đukanovića sa gol- linije izbacio Darko Bulatović. Do odlaska na odmor izabranici Veska Stešvića su još jednom zaprijetili, ali Ivan Vuković nije najbolje uspio da zahvati loptu ispred gola gostiju.
U nastavku susreta su gosti bili za nijansu bolji, a u 73. minutu su mogli do gola. Vučić je reagovao na ubačenu loptu sa lijeve strane i iz neposredne blizine prebacio okvir gola.
– Nismo mogli više, teren i vremenske prilike uticali su na kvalitet igre. Malo šansi za golove, slaba utakmica i moramo raditi na poboljšanju igre jer već sedam-osam utakmica ne igramo kao treba. Naredni meč sa ekipom Budućnosti je za nas veoma važan – rekao je Vladan Giljen, kapiten Sutjeske.

Grbalj – Sutjeska 0:0
Stadion: Grblja. Gledalaca: 400. Sudija: Mileta Šćepanović (Podgorica) – 1. Pomoćnici: Dragan Vujović (Cetinje) – 1 i Nikola Vujović (Bar) – 1. Žuti kartoni Mijušković, Ze Markos (Grbalj). Crveni karton: Mijušković (Grbalj) u 86. minutu.
GRBALj: M. Kordić 1,5, Mijušković 1, Kotorac 1,5, Dragićević 1,5, Kašćelan 1, V. Kordić 1 (od 75. Vukčević –), Ze Markos 1, Džugurdić 1, Jović 2, Đukanović 1,5 (od 70. Mićunović –), Vuković 1 (od 84. Đorđević –).
SUTJESKA: Giljen 1,5, Ciger 1, Nedić 1, Janković 1, Bulatović 1, Božović 0,5 (od 60. Osmajić 0,5), Marušić 1 (od 68. Zakaija–), Stefanović 1, Vučić 1, Cicmil 1, Vlaisavljević 1 (od 80. Marković –).
Igrač utakmice: Predrag Jović (Grbalj) – 2.

Rezultati: Grbalj – Sutjeska 0:0, Zeta – Mornar 2:0, Budućnost – Rudar 1:0, Iskra – Petrovac 2:1, OFK Titograd – Lovćen 3:2.
1. Sutjeska 26 15 8 3 37:15 53
2. Budućnost 26 13 9 4 38:14 48
3. Zeta 26 11 9 6 23:15 42
4. OFK Titograd 26 12 5 9 28:26 41
5. Petrovac 26 11 5 10 33:33 38
6. Grbalj 26 7 12 7 27:20 33
7. Iskra 26 8 9 9 26:28 33
8. Rudar 26 5 14 7 21:26 29