Vučićevom poslaniku dali 1,5 miliona eura kredita * Đikanović na Milovom fakultetu zaradio 3.700 * Nova većina sjutra smjenjuje Jokića * Iz Ćehotine izvadili tonu mrtve ribe * "Furija" nepremostiva prepreka, za bronzu sa Britanijom * Poznato šest finalista * Srpski generali i oficiri na kosovskim optužnicama
  Izdanje: 07-07-2019

Mladen Bojanić, bivši predsjednički kandidat:
– Tužilaštvo je još jednom pokazalo da radi u interesu Mila Đukanovića.

Fata dolazi kući naveče, a Mujo ljut čeka u kuhinji večeru, pa je odmah s vrata napadne:
- A đe s’ ti dosad, bona?
Fata digne nos:
- U salonu ljepote, bolan!
Mujo je pogleda:
- I šta, opet ne radi?

- Zašto plavuša stoji pred ogledalom zatvorenih očiju?
- Da vidi kako izgleda kad spava...

Sretne Mujo Hasa:
- Priča se da si se oženio?
- Da, oženio sam se.
- A zašto? - Pa nije mi se sviđala hrana u menzama.
- I? Sada?
- Sada mi se sviđa.

Sport - datum: 2019-07-06 STRIJELCI IZ BERANA ODBRANILI TITULE NAJBOLJIH NA MEĐUOPŠTINSKIM OMLADINSKIM SPORTSKIM IGRAMA
Najbolje u ženskoj konkurenciji Beranci bez premca i na Sokocu
Veliki uspjeh strijelaca Berana na 56. Međuopštinskim omladinskim sportskim igrama na Sokocu. Svetislavka Đurašković, Beba Dabetić i Nikoleta Božović osvojile su zlatnu medalju u ekipnoj konkurenciji, a da uspjeh bude veći, Đuraškovićka je isto odličje osvojila i u pojedinačnoj konkurenciji. Osvajanjem dvije zlatne medalje, Beranke su odbranile titulu šampionki osvojenu prošle godine u Priboju, a ovo je i peta godina uzastopno kako su najbolje na MOSI. Izvanredan uspjeh- dvije zlatne medalje u ženskom streljaštvu, umalo da bude i veći, jer je Đuraškovićka osvojila prvo mjesto sa upucanih 185 krugova, druga je bila Jovana Janković iz Sokoca sa 181, treća Milica Perišić iz Kolašina sa 179, koliko su imale i Beba Dabetić i Nikoleta Božović.

I u muškoj konkurenciji Beranci su bili bez premca, pošto su osvojili zlatnu medalju u ekipnoj, a zlato i srebro u pojedinačnoj konkurenciji. Tako su četvrti put uzastopno beranski strijelci osvojili prvo mjesto na MOSI. Prvo mjesto u ekipnoj konkurenciji ostvarili su: mladi olimpijac Miljan Dević, Miloš Božović i Nemanja Obradović. U pojedinačnoj konkurenciji, zlato je osvojio Dević sa 185 krugova i upucanih osam desetki, drugi je bio Božović sa istim brojem krugova, ali sa šest desetki, dok je treće mjesto osvojio Marinko Janković iz grada domaćina sa 184 kruga.