Lukšićev šura prodaje kompleks sagrađen na divlje * Zbog šverca droge plata smanjena 150 eura * Eksploziv u dvorištu službenika zatvora * Šehović i Nurković sami sebe častili po stan * Zbogom Evropo! * „Veliku Albaniju“ ne podržavaju svi albanski političari * Umjesto 25 miliona, dobili da plate 39.000 za sudske troškove

– Tri penzionera upravljaju sa tri skupštine opštine – Kotor, Danilovgrad i Nikšić.

Došao Piroćanac u Italiju i ulazi u prodavnicu.
- Bonđorno - uzviknu prodavac sa osmjehom, a na to će Piroćanac:
- Nisam ništa ćorno, još nisam ni ušao.

Objašnjava načelnik stanice svojim ljudima zadatak.
„Naćićemo se ispred hotela „Balkan” točno u 11:48 časova, a za one koji imaju digitalne satove dva pendreka, obrnuta stolica i Snješko Bijelić”.

Sport CRVENA ZVEZDA NAKON PENALA ELIMINSISALA KOPENHAGEN IZ KVALIFIKACIJA ZA LIGU ŠAMPIONA
Zvezdi penal rulet Borjan odveo u plej-of
Kopenhagen - Crvena zvezda 1:1 (1:1) - penalima 6:7

Stadion: „Parken” u Kopenhagenu. Gledalaca: 35.000. Sudija: Gediminas Mažejka (Litvanija). Strijelci: Ndoje u 44. za Kopenhagen, a Boaći u 17. minutu za Crvenu zvezdu. Crveni kartoni: Bjel (Kopenhagen) u 112. i Milunović (Crvena zvezda) u 59. minutu.

KOPENHAGEN: Gritebust, Varela (od 81. Bartolec), Papajanopulos, Nelson, Bengtson, Holse (od 74. Bjel), Zeka, Stage (od 60. Falk), Fišer, Vind, Ndoje.

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Gobeljić, Milunović, Degenek, Rodić (od 46. Žander), Kanjas (od 58. Pankov), Jovančić, Vukanović (90+1. Jevtović), Marin, Ivanić, Boaći (od 81. Simić).

Crvena zvezda će igrati u plej-ofu za Ligu šampiona! U revanšu trećeg kola kvalifikacija za najelitnije klupsko takmičenje, „crveno-beli” su sinoć nakon boljeg izvođenja penala pobijedili Kopenhagen sa 7:6 i još jednom napravili odličan rezultat na međunarodnoj sceni. U regularnom toku, ali i produžecima, rezultat je bio identičan kao u Beogradu - 1:1, pa je penal rulet odlučivao ko će dalje. Dvanaest serija penala je izvedeno, a zahvaljajući Milan Borjanu, koji je briljirao na golu „crveno-beli” su otišli dalje.

Odlično je meč počeo za fudbalere Crvene zvezde, jer su već u 17. minutu poveli preko Ričmonda Boaćija. Sve je prethodno odlično uradio Marko Marin, namjestio je loptu sa lijeve na desnu nogu, centrirao u srce peterca, a tamo je sjajnu špagu napravio Boaći i matirao golmana Gritebusta. Danci su nakon toga krenuli mnogo angažovanije, a u 44. minutu su uspjeli da izjednače. Sa lijeve strane je centrirao Bengston, a Ndoje je između Degeneka i Rodića skočio i sa peterca postigao gol.

Ako je početak bio dobar za Beograđane, onda nastavak nije mogao da počne gore. U 59. minutu Luka Milunović je dobio drugi žuti karton, automatski i crveni, pa je tim Vladana Milojevića ostao sa desetoricom. Iako su do kraja meča pritiskali domaći, Zvezda je uspjela da se odbrani i da ode u produžetke. Ni nakon pola sata ekstra tajma nije bilo golova, pa se pristupilo izvođenju penala. Marko Marin je promašio prvi penal, ali se ni ostali igrači iz obje ekipe nisu proslavili. Tek u dvanaestoj seriji je meč riješen - Borjan je odbrani udarac Vindu i donio veliko slavlje Beograđanima.

Zvezda će dakle igrati u plej-ofu za Ligu šampiona protiv Jang Bojsa, a u slučaju da ne uspije da stigne do elite izborila je evropsku jesen, jer će igrati u grupnoj fazi Lige Evrope.