Za polovno vatrogasno vozilo dobija skoro 100.000 eura * Objaviti imena svih funkcionera koji su dobili stanove * Braća Mujović pali zbog droge i iznude * Otkrio dilersku mrežu iz Kolumbije i Crne Gore * Plućima planete prijeti odumiranje * Traže reforme DIK-a i ASK, istrage i bolja pravila * Rođeno 550 beba iz epruvete
  Izdanje: 25-08-2019

Emanuel Makron, predsjednik francuske:
Italijanska lekcija je kada neko pravi savez s krajnjom desnicom, na kraju je to uvijek pobjeda desnice.

Upoznaje se plavuša sa nekim likom i on joj se pohvali: - Ja sam plastični hirurg! A plavuša će na to: - Jao, a izgledate kao pravi!

Najveći ženskaroš je moja žena. Okreće se za svakom djevojkom koju pogledam.

Došao mladi bračni par kod ginekologa.
• Doktore, sve smo pokušali ali ne možemo da imamo djecu.
• Momci, jel vi to mene zajebavate?

Kaže otac Perici: - Ako si znao sva pitanja na ispitu, kako nisi položio?
- Pa nisam znao odgovore!

Sport OFK TITOGRAD U MEČU SA KOMOM STIGAO DO PRVE PRVENSTVENE POBJEDE
Konačno trijumf „romantičara” Gol postigli nakon 388 minuta
OFK Titograd je nakon 388 minuta postigao gol, a kada se trese mraža rivala dolaze i pobjede. Izabranici Dragoljuba Đuretića savladali su u gradskom deriju Kom i na svoj konto upisali prvi ovosezonski trijumf.
-Svaki meč igramo dobro, ali nijesmo imali realizaciju. Ovaj nijesmo otvorili kako smo željeli, jer smo nakon brze transformacije primili gol, ali smo se brzo vratili i odreagovali na pravi način. Imali smo dosta šansi, puno puta probijali sa bočnih pozicija, tako da smo mogli postići još koji gol. Zadovoljan sam i nadam se da ćemo nastaviti u ovom ritmu - rekao je Dragoljub Đuretić, kormilar OFK Titograda
A ni ovaj meč nije dobro počeo za „romantičare“, jer je već u 3. minutu Kom poveo. Sava Gardašević je iskoristio asistenciju Žarka Popovića i matirao Sašu Ivanovića za 0:1. Krenuli su domaći nakon toga agilnije, tražili su pravu šansu za izjednačenje i dočekali je u 28. minutu. Živković je centrirao, Đalović šutirao, a golman Pavličić odbio loptu. Na pravom mjestu bio je mladi Miloš Brnović i sa sedam-osam metara je poslao u gol - 1:1. Samo pet minuta kasnije, domaći su preokrenuli. Merdović je srušen u kaznenom prostoru, a sudija Nikola Dabanović je pokazao na penal. Sa 11 metara je siguran bio Ivan Novović - 2:1. U finišu prvog dijela, OFK Titograd je mogao i do trećeg gola, ali je golman Pavličić nakon dobrog udarca Merdovića, loptu skrenuo u korner.
Samo što je počelo drugo poluvrijeme, „romatičari“ su riješili meč. Mendi je sa desne strane dao loptu u sredinu za Luku Merdovića, koji je okrenuo jednog protivničkog igrača i sa 14-15 metara pogodio mrežu Pavličića - 3:1. Mogli su domaći u 63. minutu do još jednog pogotka, ali je Brnović pogodio stativu. Do kraja je domaćin kontrolisao meč, ali imao još par prilika. Dva puta je mladi Alden Škrijelj probao, a jednom Mamadu Mendi, ali promjene nije bilo.
-​Dobro smo stajali na terenu, otvorili utakmicu na pravi način, ali fudbal donosi neke stvari na koje ne možete da utičete. Primili smo prvi gol iz odbijene lopte, a zatim mladi Nuculović bez napotrebe pravi penal. Žao mi ga je, to može svakome da se desi, ali mi konstantno primamo golove iz ničega. Bilo je teško nakon svega toga da se vratimo, posebno nakon trećeg gola Titograda, kojem čestitam na pobjedi - rekao je Viktor Trenevski, strateg Koma. D.P.