– Ne znam Perice.
–Obratite pažnju na svog muža!

Sport - datum: 2019-12-06 RUDAR BOLJI OD PETROVCA POD MALIM BRDOM
Pljevljaci silni pod Malim brdom Pljevljaci lako i efikasno do bodova
Fudbaleri Petrovca izgubili su još jednu utakmicu pod Malim brdom, a bolja je bila ekipa Rudara.

- Čestitam Rudaru na zasluženoj pobjedi. Utisak je da je odlučilo prvo poluvrijeme, u kojem nismo taktički odigrali dobro - kaže šef stručnog štaba Petrovca Nenad Vukčević.

Nakon nekoliko napada na obije strane, gosti su došli do vođstva. U šesnaestercu domaćih u 20. minutu srušen je Vule Vujačić, a sudija Mileta Šćepanović je pokazao na bijelu tačku. Siguran sa jedanaest metara bio je Marko Krasić. U 31. minutu Marko Marković se odlučio na udarac sa udaljensti od oko 16 metara, ali je lopta zabršila preko gola. Ništa bolje sreće u 37. minutu nije bio ni Miloš Kalezić, čiji je oštar udarac sa 30 metara završio van okvira gola. Gosti su duplirali prednost u 40. minutu, kada je Danilo Marković organizovao napad po desnoj strani, ubacio loptu koja je došla do Ivana Rackovića, a ovaj vrlo preciznim udarcem matirao Savu Mugošu.

U drugom poluvremenu domaći su smanjili prednost preko Kopitovića, koji je preciznim udarcem poslao loptu iza leđa golmana gostiju. Igrači Rudara nastavili su da igraju ovoreno. Takva igra donijela je još jedan gol u 85. minutu, kada je Janketić ubacio loptu u prazan prostor Vujačiću, koji je sa par metara poslao loptu u mrežu za 3:1. Konačan rezultat postavio je autogolom Blažo Rajović, četiri minuta kasnije.

- Osvojili smo tri vrlo važna boda na teškom gostovanju, protiv direktnog konkurenta u borbi za opstanak - rakao je trener Rudara Edis Mulalić.

Petrovac - Rudar 1:4 (0:2)
Stadion: Pod Malim brdom. Gledalaca: oko 200. Sudija: Mileta Šćepanović (Podgorica) 1,5. Pomoćnici: Ivan Bogdanović (Cetinje) 1,5, Srđan Jovanović (Bar) 2. Strijelici: Kopitović u 52. za Petrovac, a Krasić u 20. minutu (iz jedanaesterca), Racković u 40. Vujačić u 85. Rajović u 89 (autogol) za Rudar. Žuti kartoni: Ražnatović, Vujović, Rajović (Petrovac), Tomašević, Marković, Racković,Ćuković, Janketić (Rudar).

PETROVAC: Mugoša 1, Milić 0,5, Ražnatović 0,5 (od 77.Đorđević), Vujović 0,5, Kopitović 1,5, Marković 1, Vukčević 1, Rajović 1, Kajević 1 (od 63. Savković), Kalezić 1 (od 46. Tačibana 0,5), Muharemović 0,5.

RUDAR: Kaltak 1,5, Tomašević 1,5, Krasić 1,5, Marković 2, Tiago (od 90+1 Golubović), Kašćelan 1, Racković 2 (od 90. Perišić), Ćuković 1, Vujačić 2 (od 87. Mrdak), Seratlić 1, Janketić 1,5.

Igrač utakmice: Vule Vujačić (Petrovac) -2.