– Ne znam Perice.
–Obratite pažnju na svog muža!

Sport - datum: 2019-12-06 GRBALJ I SUTJESKA U RADANOVIĆIMA IGRALI NERIJEŠENO
Bez pobjednika u Radanovićima Boban Đorđević zaustavio šampiona
Grbalj je iskoristio pad u formi Sutjeske i uspio da osvoji važan bod u borbi za opstanak. Trikolori i aktuelni šampion igrali su 1:1, a da je domaćin imao više sreće mogao je stići i do kompletnog plijena.

-Čestitam svim akterima da po teškom terenu izdrže ovu utakmicu u koju smo ušli hrabro i sa puno želje. Brzo smo izjednačili nakon primljenog gola, čak smo imali i dve sjajne prilike za drugi gol, mada su i gosti mogli dati još koji. Rezultat na kraju realan - rekao je Marko Vidojević, strateg Grblja.

I jedni i drugi su igrali otvoreno, a prvi su zaprijetili gosti. Bilo je to u sedmom minutu kada nakon prodora Dragana Grivića i potom dobrog centaršuta, Marko Ćetković sa sedam-osam metara nije uspio da pogodi mrežu. Tri minuta kasnije pred golom Nikšićana bio je mladi Račić, ali je oklijevao i dozvolio odbrani rivala da mu oduzme loptu.

Igrači akteulnog šampiona Crne Gore su bolje otvorili i drugo poluvrijeme. Bulatović je u 50. minutu, nakon udarca iz ugla, loptu poslao glavom pored gola. Minut kasnije Nikšićani su poveli. Damir Kojašević je po desnoj strani odlično prošao, dao idealan pas za Boža Markovića, a centarfor Sutjeske nije pogriješio – 0:1. Međutim, samo tri minuta kasnije stiglo je izjednačenje. Račić je ubacio loptu u kazneni prostor gostiju, na loptu je natrčao Đorđević i poslao je iza leđa golmana Ličine – 1:1. Sutjeska je u 60. minutu propustila zicer (Ćetković), a u 65.minutu na drugoj strani idealnu priliki nije iskoristoo Macanović. “Trikolori” su u 72.minutu mogli do totalnog preoktreta, ali je Kartal iz dobre pozicije, nakon izvedenog kornera, prebacio okvor gola. Uspjeli su Nikšićani do kraja da još jednom zatresu mrežu preko Kojaševića, ali je taj pogodak arbitar Miloš Savović poništio zbog prekršaja nad golmanom Popovićem.

-Očekivali smo više od ove utakmice, pogotovo posle kiksa u derbiju sa Budućnosti. Nadali smo se da ćemo danas ispraviti kiks iz Nikšića, ali nismo uspjeli. Posle vođstva smo brzo primili gol i nismo uspjeli da do kraja stignemo do trijumfa - rekao je Marko Vučić, prvotimac Sutjeske.

Grbalj – Sutjeska 1:1 (0:0)
Stadion: Grblja. Gledalaca: 200. Sudija: Miloš Savović (Podgorica). Pomoćnici: Miodrag Brajović (Podgorica) i Vladislav Radenović (Herceg Novi). Strijelci: Đorđević u 54. za Grbalj, a Marković u 51. minutu za Sutjesku. Žuti kartoni: Đuričković, Zečević, Kartal (Grbalj).

GRBALj: Popović 2,5, Đuričković 1,5, Zečević 2, Serbul 1, Đorđević 2 (od 90. Spaić), Vraneš 1, Kartal 1,5, Macanović 1,5 (od 87. Merdović), Petrov 1, Račić 1 (od 76. Kotorac), Đukanović 1,5.

SUTJESKA: Ličina 1,5, Grivić 1,5, Kojašević 2, Janković 1,5, Ćetković 1, Šofranac 2, Bulatović 1, Bubanja 1, Marušić 1 (od 70. Vlaisavljević), Marković 2, Vučić 1 (od 85. Božović).

Igrač utakmice: Balša Popović (Grbalj) - 2,5.