Porudzbenica
Riječ
Dana |
Dr Srđan Pavićević, predsjednik Saveza građa:
– S jedne strane imamo nemoć vlasti da afirmiše autonomiju i zrelost institucija i, s druge strane, opoziciju koja decenijama demonstrira nemoć da smijeni takvu vlast.
|
Vic
Dana :) |
– Fato, donesi mi one golf–čarape.
– Koje Mujo?
– Bona, one sa 9 rupa.
Usred žestoke svađe žena se razdere na svog muža:
– Reci samo još jednu riječ i odmah se vraćam kod svoje majke!
Na to će muž:
– Taksi!
Uči prijateljica prijateljicu kako će da natjera muža da dođe odmah kući iz kafane?
Pošalje mu SMS:
„Kupi vino i dođi kod mene. Muž je s društvom u kafani”.
I isključi telefon.
|

|
|
|
|
Sport
UKOLIKO IM SE USKRATI DOMAĆINSTVO
Učešće u ACL iranskih klubova neizvjesno
Iranski klubovi napuštaju LŠ
Još jednom politika prijeti da umiješa prste u fudbalska zbivanja. Ovog puta riječ je o najkvalitetnijem fudbalskom klupskom takmičenju Azije koje bi moglo da ostane bez četiri predstavnika Irana. Naime, fudbalske vlasti u Teheranu prijete da će napustiti ovo takmičenje ukoliko se njihovim klubovima ne dozvoli da budu domaćini u svojim gradovima, tačnije u svojoj zemlji.
Fudbalska federacija Irana objavila je da je Azijska fudbalska konfederacija zabranila tamošnjim timovima da igraju utakmice u svojoj zemlji. Takođe je najavljeno da će se one igrati na neutralnim terenima, a sve kao posljedica sve većih tenzija između Irana i Sjedinjenih Američkih Država.
Vladajuće tijelo iranskog fudbala najavilo je da će svoj stav po tom pitanju objaviti u narednim danima. Očekuje se da će prije toga biti obavljene konsultacije sa predstavnicima klubova koji igraju u Ligi šampiona, a to su Persepolis, Esteglal, Sepahan i Šar Kodro.
Međutim, mediji iz te zemlje prenose da su klubovi već poslali zajedničko pismo Konfederaciji u kojem najavljuju da neće igrati u elitnom takmičenju ukoliko ne mogu da budu domaćini utakmicama. Iz redova Persepolisa i Esteglala istakli su da se nalaze u najbezbjednijoj zemlji Bliskog istoka.
Prije sastanka, izvršni direktor Persepolisa Mohamad Hasan Ansarifard je rekao da njegov klub sigurno neće učestvovati u novoj sezoni Lige šampiona ukoliko u Konfederaciji budu insistirali na svojoj odluci.
Komentari
Komentari se objavljuju sa zadrškom.
Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijedjanje i klevetanje. Nedozvoljen sadržaj neće biti objavljen. Prijavite neprikladan komentar našem
MODERATORU.
Ukoliko smatrate da se u ovom članku krši Kodeks novinara, prijavite našem
Ombudsmanu.
Uslovi korišćenja
Svako neovlašćeno korišćenje sadržaja štampanog i on-line izdanja Dana kažnjivo je i vlasnik prava shodno Zakonu o autorskim i srodnim pravima ima pravo na zaštitu od istog, kao i na naknadu štete prouzrokovane takvim radnjama.
Zabranjeno je svako objavljivanje, modifikovanje, kopiranje, štampanje, reprodukovanje, distribuiranje ili na drugi način javno prikazivanje podataka, tekstova, fotografija i informacija iz naših izdanja, bez pisane saglasnosti Jumedia Mont doo.
MARKETING
loading...
|
Karikatura DAN-a
Pogledaj sve karikature >>>
|