Ode Fata u šumu da bere pečurke. Bere ona, bere, kad naiđe šumar i upozori je: - Ajoj Fato, te pečurke su otrovne, nisu za jelo! Fata će: - Ma ne berem ih za jelo, već za prodaju!

Sa meča u Radanovićima Strijelci još na odmoru Budućnost – Dečić 0:0
Pomoćni teren Budućnosti na Starom aerodromu. Gledalaca: 50.

BUDUĆNOST: Dragojević, Pešukić, Vukajlović, Adžić, Milić, Mirković, Terzić, Božović, Kalezić, Grbić, Stoiljković. Igrali su još: Đurović, Vujačić, Đurić, Bašić, P. Vukčević, Vučić, Raičković, Mrvaljević, Striković, Osmanović, Obradović.

DEČIĆ: Velimirović, Tući, Dedić, Adžović, Mijušković, Vuljaj, Prenkočević, Đoljaj, Knežević, Pepić, Ljuljđuraj. Igrali su još: Perović, Dinoša, Ujkaj, Dušaj, Krkanović, Orahovac, Đeljević, Đ. Camaj, Krstović, Stojanović, I. Camaj.

Lideri Prve Telekom lige, Budućnost i Druge lige, Dečić, remizirali su u utakmici bez pogodaka na Starom aerodromu. U drugom poluvremenu je u gostujućem timu šansu dobio doskorašnji polušpic Bačke, Nikola Stojanović, koji se nalazi na probi i najvjerovatnije će nositi dres Tuzana u proljećnoj polusezoni.

M.R.

Kom – Iskra 1:1 (1:1)

Pomoćni teren stadiona Koma. Gledalaca: 50. Sudija: Milovan Milačić (Kotor). Strijelci: Gardašević u 26. za Kom, a Rogošić u 22. minutu za Iskru.

KOM: Pavličić, Dabetić, Račić, Milović, Petrović, Kaluđerović, Radenović, Sentoku, Hot, Zvrko, Gardašević. Igrali su još: Otašević, Grbović, Milić, Golubović, Vlahović, L. Bulatović, B. Bulatović, Rjosuke.

ISKRA: Blažić, Đurišić, Šaletić, Perović, Lakić, Despotović, Rogošić, Li, Jamamoto, Karaklajić, Mandić. Igrali su još: Spasojević, Mi. Drinčić, Ma. Drinčić, Malešević, Boričić, Šahman, Vukotić, Camaj, Kolundžić, Milić.

Kom i Iskra odigrali su zanimljiv meč, u kojem na kraju pobjednika nije bilo – 1:1. Gosti su u 22. minutu poveli golom Vladislava Rogošića. Iskusni vezista je prekinuo napad domaćina, a onda nešto više od dvadesetak metara postigao efektan pogodak. Konačan rezultat je postavljen četiri minuta kasnije. Japanac Sentoku je sve uradio, a onda asistirao Savi Gardaševiću, koji je lako pogodio mrežu.

Grbalj - Lovćen 0:0

Pomoćni teren stadiona Grblja. Gledalaca: 50. Sudija: Nikola Marković (Cetinje).

GRBALj: Popović, Rašo, Merdović, Đuričković, Kartal, Glavan, Stanišić, Kordić, Račić, Zečević, Klać. Igrali su još: Jelovac, Sekulović, Mučetić, Milović, Đukanović, Li, Simović, Stešević, Đorđević, Kovačević, Ivančević, Perović, Raičević.

LOVĆEN: Pantović, F. Vujović, M. Pejović, M. Draganić, L. Pejović, N. Draganić, Toljić, Montenegro, I. Vujović, N. Mudreša, Čavor. Igrali su još: Rosandić, M. Radunović, S. Radunović, Maljević, D. Mudreša, Ivanović, Bujiša, Gazivoda, Kaluđerović, Ražnatović, Vukotić, Kustudija.

U prijateljskoj fudbalskoj utakmici u sklupu priprema za nastavak sezone, fudbaleri Grblja i Lovćena odigrali su bez golova. Po jakom vjetru, koji je otežavao posao akterima susreta, nije bilo previše šansi. Gosti sa Cetinja su u prvom poluvremenu prijetili preko Nikole Draganića i Hulijana Montenegra, dok su Grbljani bili opasni iz prekida. U nastavku, iako je u pitanju prijateljski meč, nije bilo otvorenije igre, a ni prilika za promjenu rezultata.

L.M.

OFK Titograd – Drezga 3:1

Pomoćni teren OFK Titograda. Gledalaca: 50. Strijelci: Miličković, Gluščević i Brnović za OFK Titograd, a Filipović za Drezgu.

OFK TITOGRAD: Ivanović, Alić, Banović, M. Roganović, Igumanović, Novović, Peličić, Miličković, Škrijelj, Bojović, Merdović. Igrali su još: Joksimović, Popović, Činedu, Muzurović, Lubarda, Marković, Matanović, Brnović, Radević, Gluščević, Mendi, Zlajić, Vujović.

DREZGA: Tatar, Popović, Šunjević, Peruničić, B. Bogićević, Kovačević, Tripković, Kuba, Burzanović, Vukčević, Čađenović. Igrali su još: O. Bogićević, Ceklić, Mujović, Spahić, Vujisić, Racković, Tomašević, Pavković, Filipović, Lazarević, Ćosović.

OFK Titograd i Drezga su igrali dva puta po 60 minuta, a dva trenera dala su šansu gotovo svim igračima. Na kraju, uspješniji su bili romantičari, koji su slavili sa 3:1.