Prošlogodišnji šampion,
Novi, potvrdio je primat u konkurenciji mlađih kadeta, kadeta i juniora na prvom turnusu prvenstva Crne Gore za mlađe kategorije. U sali Sprotsko-kulturnog centra Univerziteta u Podgorici su zvanje jesenjih šampionki stekle i mlađe kadetkinje
Jedinstva, dok će u drugi dio prvenstva kao prvoplasirane krenuti kadetkinje i juniorke
Budima.
Rezultati –
Mlađi kadeti 1. kolo: Novi – Valdanos 3:0, Budim – Ivangrad 3:0 (službeno), Jedinstvo – Budućnost 3:2,
2. kolo: Valdanos – Budućnost 1:3, Ivangrad – Jedinstvo 0:3 (službeno), Novi – Budim 3:0,
3. kolo: Budim – Valdanos 3:2 Jedinstvo – Novi 0:3, Budućnost – Ivangrad 3:0 (službeno),
4. kolo: Valdanos – Ivangrad 3:0 (službeno), Novi – Budućnost 3:0, Budim –Jedinstvo 0:3,
5. kolo: Jedinstvo – Valdanos 3:0, Budućnost – Budim 3:1, Ivangrad – Novi 0:3 (službeno).
Kadeti 1. kolo: Novi – Ivangrad 3:0 (službeno), Budim – Mojkovac 3:0, Jedinstvo – Budućnost 1:3,
2. kolo: Ivangrad – Budućnost 0:3 (službeno), Mojkovac – Jedinstvo 1:3, Novi – Budim 3:2,
3. kolo: Budim – Ivangrad 3:0 (službeno), Jedinstvo – Novi 1:3, Budućnost – Mojkovac 3:0,
4. kolo: Ivangrad – Mojkovac 0:3 (službeno), Novi – Budućnost 3:1, Budim – Jedinstvo 3:0,
5. kolo: Jedinstvo – Ivangrad 3:0 (službeno), Budućnost – Budim 1:3, Mojkovac – Novi 0:3.
Juniori – 1. kolo: Novi – Ivangrad 3:0 (službeno), Budim – Budućnost 3:0,
2. kolo: Ivangrad – Budućnost 0:3 (službeno), Novi – Budim 3:2,
3. kolo: Budim – Ivangrad 3:0 (službeno), Budućnost – Novi 1:3.
Mlađe kadetkinje 1. kolo: Jedinstvo – Valdanos 3:0, Budim – Ivangrad 3:0, Budućnost – Gorštak 3:0,
2. kolo: Valdanos – Gorštak 3:0, Ivangrad – Budućnost 0:3, Jedinstvo – Budim 3:0,
3. kolo: Budim – Valdanos 3:0, Budućnost – Jedinstvo 0:3, Gorštak – Ivangrad 3:0,
4. kolo: Valdanos – Ivangrad 3:0, Jedinstvo – Gorštak 3:0, Budim – Budućnost 3:0,
5. kolo: Budućnost – Valdanos 3:0, Gorštak – Budim 0:3, Ivangrad – Jedinstvo 0:3.
Kadetinje 1. kolo: Jedinstvo – Ivangrad 3:0 (službeno), Budućnost – Gorštak 3:1,
2. kolo: Ivangrad – Budućnost 0:3 (službeno), Budim – Jedinstvo 3:0,
3. kolo: Budućnost – Budim 0:3, Gorštak – Ivangrad 3:0 (službeno),
4. kolo: Budim – Gorštak 3:0, Jedinstvo – Budućnost 3:2,
5. kolo: Gorštak – Jedinstvo 0:3, Ivangrad – Budim 0:3.
Juniorke 1. kolo: Budim – Ivangrad 3:0, Budimlja – Budućnost 3:1,
2. kolo: Ivangrad – Budućnost 3:0, Budim – Budimlja 3:0,
3. kolo: Budimlja – Ivangrad 3:2, Budućnost – Budim 0:3.
N.J.