Američki bombarder B-52 srušio se u Kaliforniji

Pad aviona

- FOTO: MICHAEL WICK/SHUTTERSTOCK​

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

SLUŠAJ VIJESTI

Američki bombarder B-52 srušio se u Kaliforniji

Američki bombarder B-52 Stratofortress srušio se u Kaliforniji nedugo nakon polijetanja iz vazduhoplovne baze Edvards.

Incident se dogodio u 11:20 po lokalnom vremenu, a iz baze su potvrdili događaj, ne navodeći ima li stradalih. Strahuje se da nema preživjelih u letjelici.

Nakon pada, stvorio se ogroman stup crnog dima vidljiv kilometrima, piše BBC.

- Na mjesto nesreće odmah su upućene hitne službe, a situacija je u tijeku. Više informacija objavit ćemo čim budu dostupne -stoji u službenom saopštenju.

Snimci iz vazduha prikazuju zapaljeno i zadimljeno područje na mjestu pada aviona.

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

Komentari ()

IZBOR UREDNIKA