МИГРАНТИ, YOUTUBE, ПРИНТСКРИН
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU
Више од 60 миграната спасено код обале Марока
Мигранти су покушали бродом да стигну до Канарских острва која се налазе око 100 километара од мароканског лучког града Тарфаје одакле су кренули
Мароканска морнарица спасила је 63 мигранта, међу којима 15 жена и троје дјеце, после потонућа њиховог брода на Атлантику, саопштила је данас невладина организација "Аларм Фон".
- Са великим олакшањем потврђујемо да је мароканска морнарица пронашла 63 особе у великој невољи у близини мароканске обале и вратила их на обалу живе и здраве - навела је организација.
„Аларм фон“ је група волонтера која прикупља позиве миграната и проследјује их надлежних органима.
Мигранти су покушали бродом да стигну до Канарских острва која се налазе око 100 километара од мароканског лучког града Тарфаје одакле су кренули.
Мароко је транзитна земља за многе мигранте који желе да стигну у Европу са њених обала Атлантика или Медитерана.
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU