”Mislim da treba da razgovaramo” / -FOTO: DUŠKO MILJANIĆ
15/05/2025 u 11:06 h
Živana JanjuševićŽivana Janjušević
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
Slušaj vijest
StoryEditor

"Mislim da treba da razgovaramo"

Predstava Večernje scene podgoričkog Gradskog pozorišta "Mislim da treba da razgovaramo" igra u četvrtak, 15. maja, od 20 časova u velikoj sali KIC "Budo Tomović". Tekst za predstavu po motivima djela Ingmara Bergmana napisala je dramaturškinja Dragana Tripković, a režirao Danilo Marunović

U predstavi "Mislim da treba da razgovaramo" igraju: Milivoje Obradović, Vanja Jovićević, Miloš Pejović, Jelena Nenezić, Ivona Čović Jaćimović i Pavle Popović. Scenografiju potpisuje Smiljka Šeparović-Radonjić, kostimografiju je uradila Adrijana Pajić, a izbor muzike Danilo Marunović.

Predstava govori o intimi i smislu života. Pruža otpor otuđenju, odljuđenju i ide u susret potrebi da se ispliva sa dna digitalnog bazena, gdje je čovjek najmanja jedinica mjere.

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
11. jun 2025 07:47