Dobitnici prestižne nagrade

Dobitnici prestižne nagrade

-GLAVNI GRAD

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

SLUŠAJ VIJESTI

Anđušić, Borilović i Vučinić dobitnici nagrade za izvrsnost

Sekretarijat za lokalnu samoupravu i saradnju sa civilnim društvom Glavnog grada dobitnik je nagrade za izvrsnost u kategoriji podrške osnaživanju mladih koju dodjeljuje Ministarstvo javne uprave. Priznanje je dodijeljeno timu koji čine sekretarka Slađana Anđušić i službenici Ksenija Borilović i Danilo Vučinić.

– Pod sloganom "Napredak počinje ljudima", Ministarstvo javne uprave je, povodom Međunarodnog dana javne uprave, dodijelilo priznanja službenicima i timovima koji su svojim radom dali poseban doprinos unapređenju javne uprave. Sekretarijat za lokalnu samoupravu i saradnju sa civilnim društvom dobitnik je nagrade za izvrsnost u kategoriji podrške osnaživanju mladih. Priznanje je dodijeljeno timu koji čine sekretarka Slađana Anđušić i službenici Ksenija Borilović i Danilo Vučinić. Kontinuiran rad na unapređenju omladinske politike, sistemski pristup razvoju lokalnih politika za mlade, jačanje međusektorske saradnje i posvećenost stvaranju kvalitetnijih prilika za mlade prepoznati su kao vrijednosti koje su rezultirale ovim priznanjem - saopštili su iz Glavnog grada.

Oni navode da nagrada predstavlja potvrdu dosadašnjeg rada i podstrek za dalje unapređenje omladinske politike kroz razvoj novih programa, jačanje partnerstava i kreiranje održivih mehanizama podrške mladima.

- Sekretarijat će i u narednom periodu nastaviti da razvija politike i programe usmjerene na unapređenje položaja mladih, osnaživanje njihovog aktivnog učešća u društvu i stvaranje kvalitetnijeg okruženja za njihov lični i profesionalni razvoj - navode iz Glavnog grada.

Preuzmite našu aplikaciju

PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY

PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU

PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU

Komentari ()

IZBOR UREDNIKA