Dobitnici prestižne nagrade
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU
Anđušić, Borilović i Vučinić dobitnici nagrade za izvrsnost
Sekretarijat za lokalnu samoupravu i saradnju sa civilnim društvom Glavnog grada dobitnik je nagrade za izvrsnost u kategoriji podrške osnaživanju mladih koju dodjeljuje Ministarstvo javne uprave. Priznanje je dodijeljeno timu koji čine sekretarka Slađana Anđušić i službenici Ksenija Borilović i Danilo Vučinić.
– Pod sloganom "Napredak počinje ljudima", Ministarstvo javne uprave je, povodom Međunarodnog dana javne uprave, dodijelilo priznanja službenicima i timovima koji su svojim radom dali poseban doprinos unapređenju javne uprave. Sekretarijat za lokalnu samoupravu i saradnju sa civilnim društvom dobitnik je nagrade za izvrsnost u kategoriji podrške osnaživanju mladih. Priznanje je dodijeljeno timu koji čine sekretarka Slađana Anđušić i službenici Ksenija Borilović i Danilo Vučinić. Kontinuiran rad na unapređenju omladinske politike, sistemski pristup razvoju lokalnih politika za mlade, jačanje međusektorske saradnje i posvećenost stvaranju kvalitetnijih prilika za mlade prepoznati su kao vrijednosti koje su rezultirale ovim priznanjem - saopštili su iz Glavnog grada.
Oni navode da nagrada predstavlja potvrdu dosadašnjeg rada i podstrek za dalje unapređenje omladinske politike kroz razvoj novih programa, jačanje partnerstava i kreiranje održivih mehanizama podrške mladima.
- Sekretarijat će i u narednom periodu nastaviti da razvija politike i programe usmjerene na unapređenje položaja mladih, osnaživanje njihovog aktivnog učešća u društvu i stvaranje kvalitetnijeg okruženja za njihov lični i profesionalni razvoj - navode iz Glavnog grada.
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU