Miloš Krstović i Jadranka Ilinčić / -
14/05/2025 u 13:07 h
Nataša SpaićNataša Spaić
Preuzmite našu aplikaciju
Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
StoryEditor

Podrška za osnivanje Savjeta za omladinsku i obrazovnu politiku

Sekretarka za lokalnu samoupravu i saradnju sa civilnim društvom Slađana Anđušić saopštila je da je motiv za mijenjanje odluke bio nefunkcionalan Savjet za mlade

Odbor za društvene djelatnosti, međuopštinsku i međunarodnu saradnju dao je saglasnost na izmijenjenu odluku o obrazovanju Savjeta za mlade Glavnog grada. Sekretarka za lokalnu samoupravu i saradnju sa civilnim društvom Slađana Anđušić saopštila je da je motiv za mijenjanje odluke bio nefunkcionalan Savjet za mlade. Sjednici odbora nisu prisustvovali odbornici DPS-a.

- Definisali smo broj sjednica koje će se održati tokom godine. Kada je u pitanju sama participacija u Savjetu uključićemo predstavike studentske populacije i ranjivih grupa – rekla je Anđušić. 

Predsjednik odbora Miloš Krstović saopštio je da mu je drago da se bave omladinskom politikom.  

Odbor je dao saglasnost na programa rada ustanova Glavnog grada za ovu godinu.Odbor nije razmatrao izvještaj o radu gradonačelnika za prošlu godinu jer na sjednici nije došao predlagač.

Pratite nas na
Pridružite nam se na viber community
Pratite nas
i na telegram kanalu
Pratite nas
i na WhatsUp kanalu
11. jun 2025 06:11