Dan portal
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU
Aleksić donio trijumf Radničkom, Mornar ima čemu da se nada
Radnički iz Kragujevca zasluženo slavio sa 1:0 u prvom meču 2. kola kvalifikacija za Ligu konferencija protiv Mornara
Mornar nije uspio da ostane neporažen u Leskovcu u prvom duelu dvomeča protiv Radničkog iz Kragujevca, ali imaće Barani čemu da se nadaju u revanšu narednog utorka na DG areni. Gol minusa Barani mogu da anauliraju, pod uslovom da da ponove partiju protiv Dinama iz Tbilisija kojeg su na evropskom debiju savladali sa 2:1, a zatim remijem u Gruziji (1:1) izborili dvomeč protiv srpskog predstavnika.
Radnički je zasluženo slavio, a trijumf mu je donio Aleksić spektakularnim golom u 72. minutu. Nakon centrašuta Bevisa zaplivao je kroz vazduh i glavom zakucao loptu u mrežu nemoćnog Popovića.
Imao je Radnički još nekoliko prilika koje nije realizovao, ali i Mornar je imao dobre periode igre, a može da žali za prilikama Dubljevića koji je u 42. minutu odlično šutirao, ali je golman Kragujevčana Lijeskić uspio krajnjim naporom da zaustavi njegov udarac, dok je Vušurović u 53. minutu iz dobre pozicije gađao preko gola.
Uglavnom, Barani u revanšu mogu bolje i sigurno će pred svojom publikom imati dodatni motiv u nastojanju da eliminišu Radnički i da nastave evropsku plovidbu.
Preuzmite našu aplikaciju
PRATITE NAS NA
PRIDRUŽITE NAM SE NA VIBER
COMMUNITY
PRATITE NAS
I NA TELEGRAM KANALU
PRATITE NAS
I NA WHATSUP KANALU