Фудбалери Арсенала / - Фото: ФК Арсенал Тиват
30/05/2022 u 19:22 h

Арсенал на прагу ЦФЛ, Рудар близу опстанка

Вечерас су одиграна прва два меча баража за улазак у 1. Телеком фудбалску лигу Црне Горе

Друголигаш Арсенал је у Тивту надиграо досадашњег члана ЦФЛ Подгорицу са 4:0, док је бивши шампион Црне Горе Рудар био бољи од Младости из Доње Горице у гостима 4:1.

Арсенал је одиграо одличан меч, а Тивћани су повели у 32. минуту поготком Ћетка Манојловића са пенала.

До 2:0 домаћа екипа дошла је поготком Јасмина Муховића у 37. минуту, а на 3:0 повисио је Борис Дошљак у 51.

Коначних 4:0 поставио је Манојловић својим другим голом на мечу у 76. минуту.

И Рудар је оправдао улогу фаворита против Младости. Пљевљаци су повели голом Душана Живковића у деветом минуту, а онда је са два гола у 30. и 34. минуту Никша Вујановић донио 3:0.

Успјели су домаћи да смање преко Алдена Шкријеља у 37, а коначних 4:1 за Рудар поставио је Огњен Гашевић у 58. минуту.

Реванш мечеви играју се у петак 3. јуна.

15. april 2024 16:17