Славље Бавараца / - Фото: Твитер
20/02/2022 u 17:23 h

Бајерн након преокрета надиграо Гројтер Фирт

Фудбалери Бајерна надиграли су у Минхену Гројтер Фирт са 4:1 у мечу 23. кола њемачке Бундеслиге

Бајерн је тако након дебакла у прошлом колу на гостовању Бохуму успио да дође до побједе.

Вечерас, Гројтер Фирт је први пут повео и то преко Бранимир Хргота у 43. минуту.

Бајерн је поравнао резултат на самом старту другог полувремена када је погодио Роберт Левандовски.

Баварци су до преокрета дошли у 61. минуту када је сопствену мрежу затресао Себастијан Гризбек.

На 3:1 повисио је Левандовски својим другим голом на мечу у 82. минуту, да би у надокнади времена погодио и Ерик Чупо Мотинг за коначних 4:1.

Након ове побједе Бајерн је лидер са 55 бодова, док другопласирана Борусиај из Дортмунда има девет мање, али и утакмицу мање.

Гројтер је последњи на табели са само 13 бодова.

15. maj 2024 17:29