Са меча Барса - Алавес / - Фото: Твитер
30/10/2021 u 22:55 h

Барса поново без побједе, Алавес одолио на Ноу Кампу

Фудбалери Барселоне одиграли су неријешено са Алавесом 1:1 на "Ноу Кампу" у мечу 12. кола шпанске Ла лиге

Упркос смјени Роналда Кумана каталонски тим није успио да дође до жељеног резултата. Ово је Барси био трећи узастопни меч без побједе, а у претходна два забиљежила је поразе.

У првом полувремену није било голова, а Барса је до вођства дошла у 49. минуту када је сјајно погодио Мемфис Депај.

Алавес је до поравнања дошао само три минута касније када је погодио Луис Риоха.

Након тога Барса је имала двије велике шансе, поново преко Депаја, који је једном погодио стативу, а други пут му је одбранио гостујући голман.

Након овог ремија Барса је тек девета са 16 бодова, док је Алавес на 16. позицији са 10.

14. maj 2024 02:49