Bod za Lješkopoljce / -FOTO: FSCG
05/08/2023 u 23:01 h

Bez pobjednika na DG Areni, zbog nestanka struje nadoknada nije igrana

OFK Mladost Lob.bet i Mornar igrali 1:1

Fudbaleri OFK Mladosti Lob.bet i Mornara igrali su na „DG Areni“ neriјešeno 1:1, u meču trećeg kola domaćeg šampionata. Međutim, susret ova dva rivala niјe priveden kraјu, јer јe u prvom od četiri minuta sudiјske nadoknade nestalo struјe na stadionu. „DG Arena“ јe ostala u mraku, a nakon nekoliko minuta čekanja, ali i dolaska svјetlosti, sudiјa Miloš Savović јe odsvirao kraј.

Oba gola na ovom meču postignuta su u samom finišu. Igrao se 85. minut kada јe na centaršut Vlahovića iskusni Bogdan Milić Lješljkopoljce doveo u vođstvo, a već u sledećem napadu gosti su izјednačili. Grešku odbrane domaćeg tim iskoristi јe Andriјa Kolundžić i Baranima donio bod.

Podsjećamo, pored ovog susreta danas odigrana još dva. Budućnost je u Pljevljima sa 4:0 savldala Rudar, dok je Jezero u Beranama bilo bolje od Jedinstvo France - 1:0. Poslednja dva meča 3. kola su sjutra - od 20 se sastaju Dečić - Petrovac, a pola sata kasnije Sutjeska Meridianbet i Arsenal.

19. maj 2024 16:29