Побједе Кома и Грбља / - фото: Дан/Срђан Бољевић Ђиђо

Бокељи посустају

Арсенал ремизирао у Игалу, Бокељ поражен од Кома у 12. колу Друге лиге

Лидери Друге лиге, фудбалери Јединства, увећали су предност над најближим пратиоцима.

Бјелопољци су у 12. колу били бољи од Берана 3:0 (1:0).

Домаћима је предност донио Данис Колић у 16. минуту, Момчило Дуловић је у првом минуту судијске надокнаде повисио на 2:0, док је коначан резултат поставио Армен Бошњак у 90. минуту.

Фудбалер Бјелопољаца Радуле Крулановић је у последњим секундама утакмице зарадио други жути картон.

Најближи пратиоци Јединства, Арсенал и Бокељ посустају.

Тивћани су на гостовању у Игалу ремизирали 0:0.

Бокељ је непријатно изненадио у дуелу са Комом 1:2 (0:1).

Златичани су постигли по гол на старту оба полувремена.

Ветеран Бојан Голубовић је погодио практично када су гости кренули са центра, док је Марко Кажић у 46. удвостурчио предност гостију.

Коначан резултат поставио је Митар Глобаревић у другом минуту судијске надокнаде времена.

Грбаљ је 11 мечева чекао на прву побједу, а против Цетиња су везали други тријумф – 1:0 (0:0).

Тренутак одлуке догодио се у 88. минуту, када је мрежу гостију погодио Милан Дамјановић.

Младост Доња Горица и ОФК Титоград ће у недјељу од 14.30 часова затворити 12. коло.

Тренутни пласман: Јединство 27, Арсенал 24, Бокељ 23, Младост 18, Ком 16, Беране 16, Игало 15, Цетиње 13, Грбаљ 9, ОФК Титоград 4.

27. april 2024 17:43