Ком срушио ”фењераша” / - фото: Срђан Бољевић Ђиђо
13/10/2021 u 18:04 h
ДАН порталДАН портал

Бокељ поново лидер

Гужва на врху табеле Друге лиге

Фудбалери Бокеља су након десетог кола поново на врху Друге лиге, са истим бројем бодова, али бољом гол разликом од Арсенала.

Которани су голом Јована Поповића у 58. минуту савладали ОФК Титоград 1:0 и искористили реми Тивћана и Јединства у дербију у Бијелом Пољу.

Цетиње је побиједило екипу Берана 2:0 (0:0), головима Николе Драганића у 55. и неуништивог Дражена Ајковића у 70. минуту.

Грбља је поражен од Кома 1:2 (0:0).

Млади нападач Златичана Игор Вукчевић је у првом полувремену промашио једанаестерац, али се искупио са два гола у наставку у размаку од само пет минута.

Син тренера Подгорице, Нена Вукчевића, погодио је мрежу Грбљана у 54. и 59. минуту.

Између тих погодака, резултат је у 55. минуту поравнао искусни Иван Пејаковић.

У току је меч између Младости из Доње Горице и Игала.

Тренутни пласман: Бокељ 22, Арсенал 22, Јединство 21, Беране 16, Младост 14, Ком 13, Цетиње 13, Игало 10, ОФК Титоград 4, Грбаљ 3.

27. april 2024 05:31