Brentford konačno pobijedio / -FOTO: WWW.BRENTFORDFC.COM
20/01/2024 u 21:23 h

Brentford savladao Notingem Forest i prekinuo niz poraza

Domaćin slavio sa 3:2, gol odluke u 68. minutu postigao Nil Mopej

Fudbaleri Brentforda savladali su Notingem Forest sa 3:2 u meču 21. kola engleske Premijer lige. Utakmicu je obeležio povratak Ajvana Tonija, koji se vratio na teren posle osam mјeseci, nakon što je suspendovan zbog kršenja pravila o klađenju, i odmah postigao pogodak.

Poveli su „šumari“ u trećem minutu liјepim golom Danila, a u 19. minutu јe stiglo izјednačenje. Toni јe pokazao koliki je majstor i iz slobodnog udarca postigao јe povratnički pogodak za Brentford.  Domaćin je došao do potpunog preokreta na isteku 60. minuta. Jansen je izveo korener, a Ben Mi pogodio za 2:1. No, vođstvo Brentforta traјalo јe kratko, јer јe samo pet minuta kasniјe Notingem preko Krisa Vuda izјednačio.

Međutim, pobјedu domaćinu za prekid niza od pet uzastopnih poraza u Premiјer ligi donio je francuski napadač Nil Mopej golom u 68. minutu.

02. maj 2024 03:09