Bakljada Varvara / - FOTO: LAZAR RUžIć
06/11/2022 u 17:56 h

Budućnost pobjedom čestitala rođendan Varvarima

Fudbaleri Budućnosti savladali su Arsenal iz Tivta kod kuće sa 2:0 u meču 15. kola Meridianbet 1. CFL

Budućnost je tako na najljepšši mogući način čestitala 35. rođendan navijalima svog kluba Varvarima koji su velikom bakljadom proslavili fin jubilej.

Budućnost je povela u nadoknadi prvog poluvremena kada je pogodio Marko Bakić sa penala.

Konačnih 2:0 postavio je Arijel Lusero u 50. minutu.

Budućnost je ovom pobjedom zadržala lidersku poziciju sa 28 bodova, dok drugoplasirana Sutjeska trenutno igra svoj meč sa ekipom Dečića.

U istom terminu odigran je još jedan duel, a Mornar je kod kuće nadigrao Jezero 1:0 golom Anđelka Jovanovića u petom minutu.

Ranije danas Petrovac je kao gost nadigrao Rudar sa 1:0 golom Kaikea Čagasa sa penala u 73. minutu.

Jedinstvo iz Bijelog Polja je u gostima nadigralo Iskru sa 3:1. Vodili su gosti golovima Koraća i Hajrovića u trećem i 13. minutu, a Iskra je do gola došla preko Perovića u 48.

Konačnih 3:1 za Jedinstvo postavio je Krnić u 92. minutu.

16. april 2024 17:16