Sa jednog od mečeva / - FOTO: MERIDIANBET 1. CFL
27/11/2022 u 14:00 h

Budućnost u 97. minutu do pobjede nad Jezerom, Sutjeska bolja od Petrovca

Fudbaleri Budućnosti savladali su jezero pod Goricom 2:1 u meču 17. kola Meridianbet 1. CFL

Budućnost je odigrala jako neizvjestan meč, a do pobjede je došla u dubokopj nadoknadi vremena čime je sačuvala lidersku poziciju.

Ekipa Jezera vodila je več od petog minuta kada je pogodio Jovan Pajović.

Izjednačenje domaćem timu donio je Viktor Đukanović u 68. minutu.

Jezero je od 91. minuta igralo sa igračem manje kada je Radoš Deić dobio drugi žuti karton.

Budućnost je iskoristila višak igrača na terenu i do pobjede došla u 97. minutu kada je pogodio Dakić nakon kornera.

Sutjeska je u Nikšiću savladala Petrovac 2:0.

Poveli su domaćini golom Lazara Žižića na startu drugog poluvremena, da bi u 51. minutu Tajron Konrad povisio na 2:0.

U tom istom minutu vidjeli smo i dva crvena kartona. Iz ekipe Sutjeske isključen je Filip Knežević, a Petrovac je ostao bez Aleksandra Milića.

Budućnost je lider sa 34 boda, dok Sutjeska ima jedan manje, 33.

Tabela: Budućnost 34, Sutjeska 33, Dečić 27, Petrovac 24, Arsenal 24, Jedinstvo 22, Jezero 20, Rudar 18, Mornar 16, Iskra 14.

25. april 2024 06:04