Sa meča u Londonu / - FOTO: TWITTER/CRYSTAL PALACE
15/01/2023 u 16:58 h

Čelsi dobio Palas i ozvaničio dolazak Mudrika, Njukasl u finišu srušio Fulam

Fudbaleri Čelsija savladali su Kristal Palas kod kuće sa 1:0 u meču 20. kola engleske Premijer lige

Osim pobjede, Čelsi je ozvaničio i dolazak ukrajinskog supertalenta Mihajla Mudrika koji se na poluvremenu utakmice pojavio na terenu Stamford Bridža potpisavši osmogodišnji ugovor.

U prvom poluvremenu utakmice vidjeli sko nekoliko prilika na obje strane, ali golova nije bilo.

Čelsi je poveo u nastavku i to u 64. minutu kada je pogodio Kaj Haverc na asistenciju Hakijam Zijeha.

Nakon ove pobjede Čelsi je tek 10. sa 28 bodova, dok je Palas 12. sa šest bodova manje.

Njukasl je kod kuće savladao Fulam sa 1:0. Gosti su veliku priliku propustili u 72. minutu kada je Aleksandar Mitrović realizovao penal, ali je on poništen jer nije pravilno izveden.

Domaći tim do pobjede je stigao u 89. minutu kada je pogodio Aleksander Isak na asistenciju Vilsona.

Njukasl je treći sa 38 bodova, dok je Fulam šesti sa 31.

25. april 2024 21:57