Aleksandar Dragović / -FOTO: FK CRVENA ZVEZDA
08/11/2023 u 09:19 h

Dragović: Nismo zaslužili ni bod, ovo je malo za Ligu šampiona

Ako budemo igramo kao protiv Lajpciga, izgubićemo i od Jang Bojsa – poručio je kapiten Crvene zvezde

Porazom od Lajpciga pred svojim navijačima (1:2), fudbaleri Crvene zvezde izgubili si sve šanse da se nađu u nokaut fazi Lige šampiona. Crveno-belima je ostalo da pokušaju na gostovanju u Bernu protov Jang Bojsa trijumfuju i takmičenje nastave u Ligi Evrope. Hoće li u tome uspjeti ostaje da se vidi, ali je činjenica da šampion Srbije u ovom trenutku ne igra dobro. To potvrđuju i riječi kapitena Aleksandra Dragovića, koji je nakon susreta sa njemačkim timom za RTS rekao:

-Mogli su da povedu 3:0, 4:0. Jeste, mogli smo i drugo poluvreme da dobijemo, da bude 1:1... Ali tokom 90 minuta nismo zaslužili ni bod, ništa, da budem iskren - istakao je Dragović.

Kao i u susretu u Lajpcigu, Zvezda je ponovo primila gol u uvodnim minutima utakmice.

-Isti gol smo primili kao u Lajpgigu. To nije bitno, nego kako smo odigrali. To mi smeta. Moramo da učimo. Da budemo iskreni, ovo je malo za Ligu šampiona.

Odlučujući meč za crveno-bele je u Bernu 28. novembra. Dragović nije opstimista.

-Ako budemo igramo kao protiv Lajpciga, izgubićemo i od Jang Bojsa - surovo iskren kapiten srpskog prvaka.

13. maj 2024 12:36