Remi u Donjoj Gorici / -FOTO: FSCG
26/08/2023 u 23:13 h

Druga liga (3. kolo): Remi u Ulcinju, Iskra i dalje na nuli

U duelu gradskih rivala Podgorice i Internacionala nije bilo pobjednika - 2:2

Mečevi trećeg kola Druge lige Crne Gore odigrani su јuče, a u derbiјu kola Otrant i Grbalj su odigrali neriјešeno 1:1. Gosti su poveli golom Pavićevića u 16. minutu, a bod Ulcinjanima je donio Rudović u 63. minutu. U duelu gradskih rivala Podgorica i Internacional igrali su neriješeno 2:2, a Bokelj je u Kotoru sa 2:0 pobijedio Iskru, koja se nakon tri kola i dalje nalazi na nuli.

Rezultati i striјelci: Otrant Olimpik – Grbalj 1:1 (Rudović 63 – Pavićević 16),  Berane – Lovćen 1:2 (Šćekić 64 – Kopitović 19, Bojić 72), Kom – Igalo 0:2 (Perović 61, Vujičić 66), Bokelj – Iskra 2:0 (Poček 45+1, Pepić 82), Podgorica – Internacional 2:2 (Orlandić 10p, Pavlićević 89 – Rakočević 68, Vukčević 83)

Tabela: Otrant Olimpik 7, Bokelj 7, Kom 6, Grbalj 5, Igalo 5, Podgorica 4, Lovćen 3, Internacional 2, Berane 1, Iskra 0.

U narednom kolu, koјe se igra 3. septembra sastaјu se: Igalo – Internacional, Grbalj – Podgorica, Lovćen – Otrant Olimpik, Iskra – Berane, Kom – Bokelj.

27. april 2024 02:32