Са меча Лацио - Интер / - Фото: Твитер
16/10/2021 u 19:58 h
ДАН порталДАН портал

Два пенала и преокрет Лација против Интера

Фудбалери Лација савладали су Интер са 3:1 у Риму у дербију осмог кола италијанске Серије А

Интер је тако прекинуо низ добрих резултата у Серији А, док је Лацио након пораза од Болоње у прошлом колу стигао до велике побједе.

Интер је доста рано стигао до вођства и то у 12. минуту када је погодио Иван Перишић и то са бијеле тачке.

Гости су и у наставку меча били нешто конкретнији, али је Лацио стигао до поготка у 64. минуту, а опет је виђен пенал који је у погодак претворио Ћиро Имобиле.

Лацио је до преокрета стигао у 81. минуту када је лопту у мрежу послао Фелипе Андерсон.

Коначних 3:1 за домаћина поставио је српски репрезентативац Сергеј Милинковић Савић поготком у 91. минуту сусрета на додавање Луиса Алберта.

Након овог тријумфа Лацио има 14 бодова и налази се на петом мјесту, док је Интер, након првог пораза у сезони, на трећем мјесту са 17 бодова.

16. maj 2024 10:58