Ekonomski fakultet / -FOTO: SSSCG
21/11/2023 u 12:08 h

Ekonomski fakultet savladao difovce

U derbiju četvrtog kola YU Planet Studentske lige Crne Gore u futsalu, ekonomisti lakše nego što se očekivalo slavili nad Fakultetom za sport i fizičko vaspitanje rezultatom 4:2

Minulog vikenda u sali SKC UCG odigrano je četvrto kolo YU Planet Studentske lige Crne Gore u futsalu.

Ekipa Ekonomskog fakulteta je lakše nego što se očekivalo slavila u derbi meču grupe B protiv Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje rezultatom 4:2. Od početka susreta ekonomisti su krenuli furiozno pa su već do poluvremena stekli tri gola prednosti. Difovci su se odlučili za nešto defanzivniju igru a tek u finišu meča, kada su igrali sa golmanom-igračem u polju, uspjeli su da ublaže poraz.

U drugom meču grupe B kanonada ETF-a, koji je slavio čak 12:4 protiv Biotehničkog fakulteta a blistali su David Čolović i Aleksa Rakić koji su postigli po četiri pogotka.

U grupi A Građevinski fakultet je savladao kolege sa Pravnog fakulteta rezultatom 3:0.

U Drugoj YU Planet Studentskoj ligi nije bilo većih uzbuđenja. Druga ekipa Ekonomskog fakulteta je slavila protiv Medicinskog fakulteta rezultatom 6:3 dok je druga ekipa ETF-a savladala Filozofski fakultet rezultatom 5:1.

Prva YU Planet liga

Grupa A

Građevinski fakultet – Pravni fakultet 3:0 (2:0)

Sudije: Milutin Lukovac i Veselin Čađenović. Strijelci: Radunović u 1. i 29, Uković u 14. minutu za Građevinski fakultet.

GRAĐEVINSKI FAKULTET: Uković, Kalač, Terzić, Milić, Ajdarpašić, Radunović, Šćepanović, Bujisić.

PRAVNI FAKULTET: Mirković, Minić, Todorović, Vešović, Jovančević, Nešović, Žujović, Delić, Pejović, Muzurović.

image

Građevinski nadigrao pravnike

Prirodno-matematički fakultet Metalurško-tehnološki fakultet 3:0 (službeni rezultat)

Slobodan: UDG

Grupa B

Biotehnički fakultet - Elektrotehnički fakultet 4:12 (1:4)

Sudije: Milutin Lukovac i Veselin Čađenović. Strijelci: Popović u 7, Vukotić u 31, Bojanić u 38. i 39. minutu za Biotehnički fakultet, Čolović u 4, 5, 21. i 30, Rakić i 17, 23, 33. i 36, Babović u 20, 26. i 27, Boričić u 35. minutu za ETF.

BIOTEHNIČKI FAKULTET: Popović, Bujišić, Bojanić, Dajković, Ćalasan, Vukotić, Banjević.

ETF: Dobrašinović, Čolović, Boričić, Babović, Savić, Kandić, Rakić.

Ekonomski fakultet – Fakultet za sport i fv 4:2 (3:0)

Sudije: Veselin Čađenović i Žarko Markuš. Strijelci: Ćorović u 3, Pavlović u 9, Đurović u 15, Krunić u 33. minutu za Ekonomski fakultet, Veljović u 36, Caković u 38. minutu za Fakultet za sport i FV.

EKONOMSKI FAKULTET: Tabaš, Đurović, Dašić, Ćorović, Mitrović, Krunić, Veličković, Dervišević, Pejović, Pavlović, Koprivica.

FAKULTET ZA SPORT I FV: Savović, Drakić, Vukićević, Caković, F. Vukićević, M. Vukčević, B. Vukićević, J. Vukčević, Čađenović, Bajković, Veljović.

Slobodan: Studentski dom NK

Druga YU Planet liga

Ekonomski fakultet II – Medicinski fakultet 6:3 (2:1)

Sudije: Žarko Markuš i Veselin Čađenović. Strijelci: Kuč u 6, 26. i 39, Orahovac u 9. i 34, Mijović u 30. minutu za Ekonomski fakultet II, Kurgaš u 8. i 23, Hasković u 40. minutu za Medicinski fakultet.

EKONOMKSI FAKULTET II: Đurović, Orahovac, Kuč, Mijović, Živković, Perković.

MEDICINSKI FAKULTET: Šljivančanin, Hasković, Kurgaš, Cmiljanić, Šahmanović, Kurtagić.

image

Poraz Medicinskog fakulteta

Filozofski fakultet - Elektrotehnički fakultet II 1:5 (1:1)

Sudije: Milutin Lukovac i Veselin Čađenović. Strijelci: Femić u 19. minutu za Filozofski fakultet, Rakočević u 12, 33. i 34, Murić u 21. i 25. minutu za ETF II.

FILOZOFSKI FAKULTET: Pižurica, Pupović, Mandić, Femić, Stanić, Brajović, Vujović.

ETF II: Golubović, Ilić, Murić, I.Pepić, K.Pepić, Mujević, Rakočević.

Slobodan: Arhitektonski fakultet

13. jun 2024 08:38