Славље младог Меламеда / - фото: FACEBOOK.COM/RCDESPANYOL

Еспањол се захуктава

Повратник у Ла лигу први пут ове сезоне везао двије побједе

Еспањол се захуктава.

Повратник у Ла лигу је први пут ове сезоне везао двије побједе.

Фудбалери из мањег тима из Барселоне су у деветом колу Примере побиједили Кадиз са 2:0.

Водећи гол постигао jе први стријелац екипе Раул де Томас.

Играо се први минут судиjске надокнаде првог полувремена када је Р.Д.Т. био наjспретниjи у шеснаестерцу гостиjу и постигао четврти гол у сезони.

Коначан резултат поставио jе Нико Меламед.

Двадесетогодишњи фудбалер jе у 65. минуту шутирао, лопта је погодила jедног дефанзивца гостиjу, промијенила смјер и завршила иза леђа голмана Ледезме.

У понедјељак су играли још Алавес и Бетис, а славили су гости поготком Борхе Иглесиаса у 90. минуту.

Тренутни пласман: Реал Сосиједад 20, Реал Мадрид 17 (-1), Севиља 17 (-1), Атлетико Мадрид 17 (-1), Осасуна 17, Рајо Ваљекано 16, Барселона 15 (-1), Бетис 15, Билбао 13 (-1), Валенсија 12, Еспањол 12, Виљареал 11 (-2), Мајорка 11, Елче 9, Селта 7, Кадиз 7, Гранада 6 (-1), Леванте 5, Алавес 3 (-1), Хетафе 2.

24. april 2024 15:23