Sa meča na Etihadu / - FOTO: TWITTER/CITY
31/12/2022 u 18:04 h

Everton zaustavio Siti, Lids odolio u Njukaslu

Fudbaleri Mančestetr sitija odigrali su 1:1 sa Evertonom na svom terenu u meču 18. kola engleske Premijer lige

Siti se tako okliznuo u bitnom meču kada je u pitanju borba za šampionsku krunu.

Domaća ekipa prva je povela i to u 24. minutu kada je pogodio Erling Haland na dodavanje Rijada Mareza.

Ipak, Evrton je stigao do poravnanja zahvaljujući pogotku Demaraja Greja u 64. minutu.

Nakon ovog remija Siti ima 36 bodova na drugom mjestu, dok lider Arsenal ima pest više, ali i utakmicu manje.

Everton je tek 16. sa 15 bodova.

Njukasl je kod kuće odigrao 0:0 sa Lidsom. "Svrake" su bile dominantne tokom cijelog meča, imale nekoliko dobrih prilika, ali do gola nisu došle.

Njukasl je treći na tabeli sa 34 boda, dok je 14. sa 16.

U ostalim mečevima Fulam je kod kuće dobio Sautempton 2:1, dok je Kristal Palas bio bolji od Bornmuta 2:0.

25. april 2024 21:35