Aleksandar Mitrović / - FOTO: FULHAM/TWITTER
20/08/2022 u 17:56 h

Evertonu samo bod, Mitrović ponovo pogodio za Fulam

Fudbaleri Lestera poraženi su kod kuće od Sautemptona 2:1 u meču 3. kola engleske Premijer lige

Lester je vodio od 54. minuta golom Džejmsa Medisona, a poravnanje gostima donio je Džejms Džastin autogolom u 68.

Pobjedu Sautemptonu obezbijedio je Če Adams u 85. minutu.

Lester je i dalje bez trijumfa na početku sezone i sada jedan bod, dok Sautempton sada ima četiri.

Everton je ponovo ostao bez pobjede odigravši kdo kuće 1:1 sa Notingem Forestom. Gol vođstva za goste postigao je Brenan Džonson u 82. minutu.

"Karamele" su do remija došle golom Demaraja Greja u 88. minutu.

Evertonu je ovo bio prvi bod u sezoni, dok je Forest do sada osvojio četiri.

Fulam je kod kuće nadigrao Brentford 3:2. Domaća ekipa vodila je 2:0 golovima Bobija Rida u prvom i Žoaa Palinje u 20. minutu.

Za Brentford su pogađali Kristijan Norgard u 44. i Ivan Toni u 71. minutu.

Pobjedu Fulamu donio je fantastični srpski napadač Aleksandar Mitrović koji je pogodio u 90. minutu. Ovo je bio njegov treći pogodak u novoj sezoni.

Fulam sada ima pet bodova, dok je Brentford osvojio jedan manje.

Konačno, Kristal Palas je kod kuće nadigrao Aston Vilu sa 3:1. Palas sada ima četiri boda, a Vila ima jedan manje.

25. april 2024 06:57