Fudbaleri Sampdorije  / SIMONE ARVEDA/PHOURTEEN-FOTO: SAMPDORIA.IT
16/12/2023 u 17:52 h

Fudbaleri Sampdorije nosili dresove u čast Siniše Mihajlovića

Klub iz Đenove je prelepim gestom pokazao da nikad neće zaboraviti prerano preminulog Srbina

Fudbaleri Sampdorije pobijedili su kao gosti Ređanu rezultatom 2:1 u meču 17. kola Serije B u kom je klub iz Đenove nosio dresove kojima je na godišnjicu smrti odao počast Siniši Mihajloviću.

Ekipa trenera Andree Prila je nosila specijalne dresove sa likom Mihajlovića na rukavu. Mihajlović je i kao igrač i kao trener bio u Sampdoriji, a klub iz Đenove je prelijepim gestom pokazao da nikad neće zaboraviti prerano preminulog Srbina.

Gosti su u Ređo Emiliji stigli do pobede golovima Pajtima Kasamija u 44. i Manuela De Luke u 46. minutu. Manolo Portanova je 90+1. minutu postavio konačan rezultat, a gosti su meč okončali sa desetoricom jer je u 90+2. isključen Antonio La Gumina.

Sampdorija je posle pobjede 10. na tabeli sa 22 boda, sa dobrim šansama da se uključi u trku za osmo mjesto koje vodi u baraž za popunu Serije A.

25. april 2024 17:08