Slavlje šampiona / -FOTO: DEJAN PANIć
22/05/2024 u 21:52 h

(FOTO) Futsal: Titograd odbranio titulu prvaka Crne Gore

Titograd je novi-stari šampion Crne Gore u futsalu

Ekipa trenera Zorana Milaševića je u u trećoj utakmici finalne serije plej-ofa bila bolja od Bajo Pivljanina – slavili su u dvorani “Verde” sa 6:3 i u ukupnom skoru sa 3:0 stigli doosme  titule u svojoj istoriji.

Treći duel dvije naše najbolje ekipe bio je pravi spektakl.. Bilo je dosta golova. Šansi, lijepih akcija, preokreta… Na kraju, radovali su se Podgoričani, koji su se na neki način i revanširali Pivljanima za poraz u finalu Kupa.

image

Strijeli za Titograd bili su Filip Marković u 15, Aleksandar Obradović u 24, Luka Vuletić u 31, Nikola Cimbaljević u 34. i Borislav Adžić u 38. i 40. minutu, dok su strijelci za tim iz Plužina bili  Ognjen Šušić u 3, Danilo Vuković u 26. i Neđeljko Durutović u 27.minutu.

Pehar kapitenu pobjedničke ekipe predao je selektor naše reprezentacije Sveto Ljesar.

image

Selektor Ljesar Miličiću uručio pehar

Nemile scene na kraju, izbjegnuta tuča

U samom finišu meča došlo je do nemilih scena. Najprije su se na terenu pokoškali igrači dva tima, a nakon što je sa tribina uletjela stolica na parket, došlo je i do gužve na tribinama. U "bliskom kontaktu" su se našli navijači dva tima, ali je brzom intervencijom sekjuriti službe spriječen dalji sukob.

Utakmica je nakon toga privedena kraju, pa je Titograd mogao da proslavi još jednu titulu...