Sa utakmice u Kragujevcu / -FOTO: FK CRVENA ZVEZDA
08/10/2023 u 17:16 h

Goleada u Kragujevcu, Zvezda dobila Radnički sa 4:3

Beograđani upisali sedmi prvenstveni trijumf

Crvena zvezda je stigla do sedme prvenstvene pobjede i tako došla na minus četiri od vodećeg Partizana. Crveno-beli su na gostovanju u Kragujevcu slavili sa 4:3, ali se mora istaći dobar otpor i dobra partija domaćeg sastava.

Kragujevčani su u 21. minutu poveli golom Gluščevića, ali je brzo stigao preokret. Raspoloženi Olajinka je sa dva gola, u 30. i 33. minutu donio crveno-belima prednost. Ali, to nije bilo sve do odlaska na odmor.  Igrao sa 38.minut kada je Radnički stigao do izjednačenja – mrežu Glazera je pogodio Činedu, a onda je na isteku prvog dijela aktuelnom šampionu Srbije novu prednost donio Mirko Ivanić.

Zvezda je u 67.minutu drugim golom Ivanića stigla do 4:2, a u nadoknadi vremena Kragujevčani su uspjeli da postignu još jedan pogodak. Ovoga puta strijelac je bio Zorić.

17. maj 2024 13:50