Фудбалери Србије / - Фото: Фудбалски савез Србије
02/06/2022 u 22:44 h

Халанд кобан по Србију у Београду, реми Шпаније и Португала

Фудбалери Србије поражени су од Норвешке у Београду 1:0 у првом колу Лиге Ц Лиге нација

Изабраници Драгана Стојковића Пиксија тако су на лош начин започели ово такмичење.

Побједу Ноирвежанима донио је нови нападач Манчестер ситија Ерлинг Халанд који је погодио у 26. минуту на додавање Педерсена.

Србија је нападала цијело друго полувријеме, имала прилика, лаи ниеј успјела да изједначи.

У оквиру исте групе Шведска је савладала Словенију као гост са 2:0.

Што се тиче Лиге Б одигран је и сусрет Израел - Исланд, а завршен је резултатом 2:2.

У дербију вечери у оквиру Лиге А Шпанија је у Севиљи одиграла 1:1 са Португалом. Стријелац гола за Шпанију био је Алваро Мората у 25. минуту.

Изједначење Португалцима донио је Рикардо Хорта у 82. минуту.

У истој групи Чешка је на домаћем терену надиграла Швајцарску са 2:1.

Што се тиче Лиге Ц, Грци су као гости савладали Сјеверну Ирску са 1:0, а раније данас Косово је надиграло Кипар у гостима са 2:0.

Бугарска и Сјеверна Македноија су доиграче 1:1 у разграду, док је Грузија била боља од Гибралтара 4.0.

28. april 2024 14:32