Tajron Konrad / Foto: FSCG
15/04/2023 u 14:57 h

Het-trik Konrada za ubjedljiv trijumf Sutjeske

Holanđanin sjajnu partiju krunisao asistencijom Živkoviću kod četvrtog gola

Fudbaleri Sutjeske prekinuli su seriju bez pobjede. U premijernom meču 30. kola „Meridijanbet“ Prve Crnogorske lihe, Nikšićani su kao domaćini sa 4:1 pobijedili ekipu Mornara i tako ostali u trci za šampionskom titulom.

Susret na stadionu kraj Bistrice nije dobro počeo za aktuelnog šampiona, jer je Balša Vukotić u 9. minutu doveo Barane u vođstvo. Onda je na scenu stupio Holanđanin Tajron Konrad. Postigao je tri gola (22, 47. i 52. minut) i asistirao Dušanu Živkoviću, koji je u 75. minutu postavio konačan rezultat utakmice.

Preostale utakmice 30. kola igraju se takođe danas. Od 16 sati će početi dueli Rudar – Iskra i Arsenal – Jezero, dok su utakmice Petrovac - Jedinstvo Franca i Dečić - Budućnost zakazane za 19 sati.

29. april 2024 04:29