Bez pobjednika u Danilovgradu / -FOTO: FSCG
13/03/2023 u 16:08 h
Dejan PanićDejan Panić

Iskra i Jezero odigrali neriješeno

Plavljani u 55. minutu poveli golom Pavlovića, izjednačio Nikač četiri minuta prije kraja

Fudbaleri Iskre i Jezera igrali su neriješeno 1:1, u poslednjem meču 25. kola „Meridijanbet“ Prve crnogorske lige.

Meč koji je odigran na stadionu „Braće Velašević“  bio je zanimljiv, bilo je šansi na obje strane, a gosti iz Plava su poveli u 55. minutu golom Pavlovića. Vezista Jezera je odlično reagovao na centaršut Bošnjaka i loptu glavom poslao u mrežu. Danilovgrađani su izjednačili 86. minutu, a strijelac je bio Darko Nikač.

Rezultati 25. kola: Rudar – Sutjeska 1:4, Mornar – Petrovac 0:1, Dečić – Arsenal 0:0, Budućnost – Jedinstvo Franca 4:0, Iskra – Jezero 1:1.

Tabela: Sutjeska 48, Budućnost 46, Petrovac 36, Arsenal 35, Dečić 33, Mornar 30, Jedinstvo Franca 29, Jezero 28, Iskra 24, Rudar 23.

Naredno kolo igra se u subotu, 18. marta, a sastaće se: Petrovac – Sutjeska, Arsenal – Rudar, Jedinstvo Franca – Dečić, Jezero – Budućnost, Mornar – Iskra.

04. maj 2024 10:38