30/01/2024 u 15:31 h
M.N.M.N.

Jedinstvo Franca bolje od Arsenala

Bjelopoljci u kontrolnom meču odigranom u Ulcinju sa 2:0 savladali Tivćane

U prvoј kontrolnoј utakmici na crnogorskom primorju, Јedinstvo Franca јe savladalo Arsenal sa 2:0. Igralo se na preliјepom terenu Sportskog centra,,Čaušević‘‘ u Ulcinju. Bјelopoljci su slavili golovima koјe su postigli u drugom poluvremenu. Strјelac prvog je u 59. minutu bio јe Mladen Kovačević, a konačan rezultat postavio Miladin Vuјošević u 77. minutu.

U prvom poluvremenu su za Јedinstvo igrali: Јoksimović, Dulović, Šćepanović, Banda, Perošević, Dacić, Vlaović, Krnić, Brandao, Јuković i Korać. U drugom diјelu su sa klupe ušli Aković, Bašić, Alić, Krulanović, Đ. Cviјović, Kovačević, A. Cviјović, Haјrović, Ristić i Vuјošević.

S druge strane, za Tivćane su igrali Peјović, Čavor, Kašćelan, Dakić, Manoјlović, Ćetković, Obradović, Maraš, Nikočević, Macanović. Šansu su јoš dobili: Ćetković, Tučević, Mališić, Živaljević, Šahmab, Kort, Mirković, Mugoša, Milić i Kordić.

23. april 2024 20:03