Sa meča u Vulverhemptonu / - FOTO: TWITTER/LIVERPOOL
04/02/2023 u 17:49 h

Još jedno posrnuće i poraz Liverpula, Junajted slavio

Fudbaleri Liverpula poraženi su na gostovanju Vulverhemptonu 3:0 u meču 22. kola engleske Premijer lige

Izabranici Jirgena Klopa odigrali su još jedan očajan meč i na poslednja četiri susreta u Premijer ligi zabilježili treći poraz uz jedan remi.

Vulvsi su poveli u petom minutu autogolom Žoela Matipa, da bi na 2:0 povisio Kreg Douson u 12.

Konačnih 3:0 za domaćina postavio je Ruben Neveš u 71. minutu na asistenciju Traorea.

Liverpul je tek na 10. mjestu sa 29 bodova, dok su Vulvsi 15. sa 20.

Do još jedne pobjede došao je Mančester junajted koji je kod kuće nadigrao Kristal Palas sa 2:1.

Junajted je poveo golom Bruna Fernandeša sa penala u sedmom minutu, a na 2:0 povisio je Markus Rašford u 62. na dodavanje Luka Šoa.

Junajted je sa igračem manje ostao u 70. minutu kada je direktan crveni karton dobio Kazemiro. To je Palas iskoristio i u 76. minutu preko Džefrija Šlapa smanji na 2:1.

Ipak, do kraja nije bilo promjene rezultata, poa je domaći tim slavio.

Junajted je treći sa 42 boda, dok je Palas 12. sa 24.