Ubjedljiv trijumf Beograđana / -FOTO: FK CRVENA ZVEZDA
06/12/2023 u 20:24 h

Kup Srbije: Crvena zvezda lako sa Nišlijama

Crveno-beli za poluvrijeme postigli pet golova i ovjerili plasman u narednu rundu

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije. Crveno-beli su na stadionu „Rajko Mitić“ ubjedljivo pobijedili niški Radnički sa 5:0, a zanimljivo je da je branilac trofeja sve golove postigao u prvom poluvremenu.

Strijelci za tim Baraka Bahara bili su Nikola Knežević u 12, Aleksandar Katai u 17, Šerif Ndiaje u 19, Vladimir Lučić u 25. i Žan Filip Kraso u 38. minutu iz penala.

Rezultati: Radnički 1923 – Smederevo 5:0, Vršac – Napredak 1:0, Čukarički – Javor 4:1, Voždovac – Radnički Sremska Mitrovica 6:3, Crvena zvezda – Radnički Niš 5:0, Mladost GAT – Vojvodina 0:3, Inđija – Novi Pazar 2:3. Sjutra igraju Partizan – Grafičar.

30. april 2024 02:45