Lionel Mesi / -FOTO: INTER MAJAMI
22/07/2023 u 09:38 h

Mesijev debi iz snova za Inter iz Majamija (Video)

Argentinac dao gol za pobjedu u posljednjim trenucima meča protiv Kruz Azula

Najbolji fudbaler svijeta Lionel Mesi noćas je debitovao za Inter Majami i na spektakularan način - golom za pobjedu u posljednjim trenucima meča!

Inter se sastao sa Kruz Azulom na startu KONKAKAF Liga kupa, a epilog nije mogao da bude ljepši - Mesi je ušao u igru u 55. minutu pri vođstvu Majamija rezultatom 0:1, a u 94. kada je bilo 1:1 namijestio je loptu i iz slobodnjaka pogodio rašlje za 2:1 i veliko slavlje navijača!

Prednost Inter Majamiju donio je Robert Tejlor i djelovalo je da će ulaskom Mesija, ali i Serhija Busketsa, ekipa Herarda Martina lako doći do trijumfa.

Ipak, desetak minuta kasnije, Urijel Antuna je izjednačio na 1:1. Onda je na scenu stupio Lionel Mesi.

U poslednjim trenucima meča, namjestio je loptu i u svom stilu izveo savršen slobodnjak za 2:1 i eksploziju navijača na tribinama, na kojima su bile i brojne slavne ličnosti - Lebron Džejms, Serena Vilijams, vlasnik Intera Dejvid Bekam sa suprugom Vitkorijom, kao Kim Kardašijan.

14. jun 2024 15:24