Miloš Milojević / -FOTO: FK CRVENA ZVEZDA
19/03/2023 u 23:04 h

Milojević: Mentalitet na nivou Druge lige

Zvezda odigrala neriješeno u Kruševcu

Fudbaleri Crvene zvezde igrali su neriješeno u Kruševcu protiv Napretka – 1:1, ali ih taj remi nije poremetio na tabeli. Imaju crveno-beli i dalje veliku prednost na tabeli i titulu na stolu, ali trener Miloš Milojević nije zadovoljan izdanjem svojih izabranika. Nakon utakmice pod Bagdalom je rekao da je razočaran igrom.

-Nisam zadovoljan utakmicom, jer bez obzira na rezultat, po ko zna koji put moram da se pravdam za loš mentalitet svojih igrača. Motivacija igrača je bila na nivou druge lige, odnos u drugom poluvremenu katastrofalan. Prvo poluvreme smo odigrali korektno, ništa više od toga, dok smo u nastavku sve vrijeme čekali da protivnik postigne gol i vjerujem da su moji igrači srećni zbog Napretkovog pogotka. Naravno, ne bih ništa oduzimao ekipi Napretka, bod domaćina je i plod njihove dobre igre – rekao je Milojević, a prenosi Mocartsport.

19. april 2024 06:05